Atatürk Tasarımlı Çakmak ve Sigara Tabakası Seti

Ürün Kodu : S-11454
99,90 TL 84,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Türk Bayrağı ve Atatürk Tasarımlı Çakmak ve Sigara Tabakası Seti​ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Yorumlar

Gokhan a.
12.06.2018
zamanında teslim
merhaba öncelikle siparisi kısa zamanda adrese yolladıgınız ıcın cok tsk ederım basarılarınızın devamını dılerım

AÇIKLAMA

Türk bayrağı ve Atatürk tasarımlı çakmak ve sigara tabakası seti elit hediyeden hoşlanan ve değer verdiğiniz kişilere armağan edebileceğiniz en gösterişli hediyelerden biri. Bazı hediyelikler vardır ki daha gördüğünüz anda onları kime alacağınızı bilirsiniz. Bu hediyeler adeta size ‘ben buradayım’ der ve tanıdıklarınız arasından kimin için tasarlandığını söylercesine konuşur sizlerle. İşte, bu Atatürk baskılı sigara tabakası seti de adeta çevrenizde olan sevdiğiniz ve değer verdiğiniz, milliyetçiliğiyle tanınan Atatürk inkılaplarını ve düşüncelerini tüm kalbiyle benimsemiş kişilere armağan edebileceğiniz en önemli unsur olarak karşınızda durmaktadır. Erkeğe doğum günü sürprizleri yapmak istediğinizde sevgilinize ya da eşinize verebileceğiniz harika bir  seçenek siz ne dersiniz?

Kırmızı al bayrağımızın önünde göklere bakan Atamızın ifadesi bu setin üzerinde ne de güzel duruyor öyle değil mi? İşte, hem karakterli hem de prestijli bu hediyeyi önemsediğiniz tüm tanıdıklarınıza armağan edebileceksiniz. Sigara tabakaları ve çıkmaklar bu hediyelik set ile bir üst seviyeye ulaşıyor ve hem işlevsellikte hem de şıklıkta sınır tanımıyor. Sigara kullanan tüm tanıdıklarınıza armağan edebileceğiniz anlamlı doğum günü hediyesi Hediye Speti’nin bu sayfasında!

Sigara tabakası kullanan insanlar her zaman çevre tarafından elit insan olarak algılanır. Zira şık sigara tabakaları ve şık çakmaklar her zaman kişilere bir ayrıcalık kazandırmıştır. Sizde sevdiklerinize bu güzel sigara tabaka setinden armağan ettiğinizde artık sigaraları asla çantalarına dağılmayacak ve ceplerinde kırılmayacak.  Islanmayacak, nemlenmeyecek ve ultra koruma altında olacaktır.

Her şeyden önce bunca konforun üzerine ona Atatürk imajını sonuna kadar üzerinde en güzel şekilde taşıyan özel mi özel bir  tabaka – çakmak seti armağan etmiş olacaksınız. Babalar günü hediyesi olarak da gözden kaçmayacak güzellikte olan bu set sizin babanızın da olabilir.