Kişiye Özel Minimal Metal Sigara Tabakası

Ürün Kodu : 16048

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tabaka 9,5 cm x 9 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Sigara tabakası tamamen metaldir.
  • Kişiye Özel Minimal Metal Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlarınız, yakınlarınız, babanız ya da sevgiliniz için hediye seçmekte zorlanıyorsanız ve örneğin sevgiliye ne hediye alinir gibi sorular soruyorsanız, bu durumda sigara içen her erkeğin çok hoşuna gidecek Kişiye Özel Minimal Metal Sigara Tabakası tercih edebilirsiniz.

Bu özel tabaka dayanıklı yapısının yanında aynı zamanda şıklığı sayesinde de özel bir hediye olacaktır. Sigaralarını kendi kutularında taşımak istemeyenlere hitap eden ürün, böylece normal sigara paketlerinden çok daha fazla dayanıklıdır. Metalden yapıldığı için darbelere karşı dayanıklı olan ürün, aynı zamanda nemlenmeye karşı da dayanaklı olup çok daha iyi şekilde sigaraları muhafaza etmeyi sağlar.

Dayanıklı yapısına rağmen hafif yapıya sahip olan ürün böylece günlük yaşamda cepte ya da çantada rahatlıkla taşınmak için de uygundur. Tabaka üzerinde özel baskı tekniği ile hediye vereceğiniz yakınlarınızın ismi ve soyadı yazılmakta ve böylece hediye çok daha özel ve ayrıcalıklı bir hale gelmektedir. Tüm bunlar ile birlikte pratik ve ergonomik tasarımı da kullanım açısından kolaylık sunmaktadır. Yakınlarınıza alabileceğiniz en özel ve kullanışlı hediyeler arasında yer alan tabaka böylece sigara içmeyi sevenler için sigaralarını daha iyi şekilde saklamalarına ve her zaman korumalarına da olanak verecek.