İsminize Özel Minimal İmza Tasarımlı Tarihli Metal Sigara Tabakası

Ürün Kodu : 16058

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tabaka 9,5 cm x 9 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Sigara tabakası tamamen metaldir.
  • İsminize Özel Minimal İmza Tasarımlı Tarihli Metal Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yakınlarınız için hediyeler vermek çok değerli bir davranış olmasına karşılık, özellikle alışılmış hediyelerin dışına çıkarak, tamamen yakınlarınıza özel olarak tasarlanmış hediyeleri seçmeniz çok daha zarif ve etkili bir davranış olacaktır. Bunun için ise kişiye özel olarak tasarlanan hediyelerin büyük bir yararı bulunmaktadır.

Özellikle erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim sorusunu soruyorsanız şık ve kullanışlı tasarımı ile birlikte İsminize Özel Minimal İmza Tasarımlı Tarihli Metal Sigara Tabakası harika bir tercih olacaktır. Bu özel tabaka, sigara içen yakınlarınızın sigaralarını güvenli bir şekilde saklamalarını sağlamaktadır.

Normal sigara paketlerinin yapısından ötürü sıklıkla zarar gören sigaraların kırılması ya da zarar görmesinin önüne geçecek olan bu dayanıklı tabaka, metalden yapıldığı için çeşitli sarsıntı ve darbelere karşı dayanıklılık göstermektedir. Her zaman sigaraların en iyi şekilde tutulmasını sağladığı gibi üzerine de yüksek baskı tekniği ile hediye vereceğiniz yakınlarınızın isimleri işlenmektedir. Pratik şekilde açılması sayesinde tek el ile de rahatlıkla kullanılan tabaka, aynı zamanda sigaraların nemlenmesinin de önüne geçmektedir. Hazır ve sarma sigaralarda kullanmak için uygun olan ürün, böylece yakınlarınıza hem özel hem de kullanışlı bir hediye verebilmenizi mümkün hale getiriyor.