Erkek Arkadaşa İmza Tasarımlı Sigara Tabakası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 16076

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tabaka 9,5 cm x 9 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Sigara tabakası mat siyah metal yüzey.
  • Erkek Arkadaşa İmza Tasarımlı Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Erkek arkadaşınız için hediye seçiminde dikkatli olmak istiyorsanız onu çok mutlu etmek istiyorsunuz demektir. Genelde erkekler, kendileri için alınacak her hediyeden mutluluk duysalar da özellikle kullanışlı ve tasarım olarak da şık gözüken hediyelerden çok daha büyük mutluluk duymaktadırlar.

Bu bakımdan erkek arkadasa doğum günü hediyesi ya da diğer özel günlerde de kullanılacak bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Erkek Arkadaşa İmza Tasarımlı Sigara Tabakası harika bir seçim olacaktır. Bu şık ve kullanışlı tabaka, sigara içen erkek arkadaşınızın hiçbir zaman yanından ayrılmayacağı bir hediye olacaktır.

Normal sigara paketlerinin dayanıksız yapısı nedeniyle sigaraların maruz kaldıkları çeşitli deforme durumlarına karşı etkili bir koruma sunan ve her koşulda sigaraların dayanıklılığını arttıran bu tabaka, yapısı itibariyle erkek arkadaşınızın çok hoşuna giderek harika bir kullanım değeri elde etmesine olanak tanıyacaktır. Tabakanın üzerinde kullanılmış olan mat siyah suni deri görünümünü çok daha şık hale getirmekle birlikte aynı zamanda derinin üzerine özel baskı yöntemi ile erkek arkadaşınızın isminin imza şeklinde yazılması da hediyeyi çok daha ayrıcalıklı bir hale getirmeye yardımcı oluyor. Her zaman yanında tutacağı bir şık ve kullanışlı hediye ile birlikte erkek arkadaşınızı çok mutlu edebilirsiniz.