Kurukafa Baskılı Metal Sigara Tabakası

Ürün Kodu : 16065

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tabaka 9,5 cm x 9 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Sigara tabakası tamamen metaldir.
  • Kurukafa Baskılı Metal Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özellikle erkek arkadaşa hediyeler konusunda sorunlar yaşıyor ve alacağınız hediyenin her zaman kullanılmasını istiyorsanız şık tasarımı ve dayanıklı yapısı ile birlikte Kurukafa Baskılı Metal Sigara Tabakası harika bir tercih olarak öne çıkıyor.

Normal sigara paketlerinin dayanıksız yapıları nedeniyle sigaralar zarar görebilmekte ve çeşitli bozulmalara uğrayabilmektedirler. Bu bakımdan tercih edilecek bu tabaka, sigaraların özenle korunmasını sağladığı gibi aynı zamanda pratik kullanımı ile de kolay bir kullanma yöntemi sunacaktır.

Dayanıklı yapısı ile sigaraların korunmasına yardımcı olan tabaka, böylece çeşitli darbelere ya da nemlenme gibi durumlara karşı sigaraların yapısının bozulmamasına imkân verir. Kolay açılır kapanır kapağı ise tek elle dahi kolayca kontrol etmeyi sağlamaktadır. Üzerinde yer alan ilgi çekici tasarım ise kendi tarzını ortaya koymak isteyenler için ideal bir görünüm sergilerken, bu sayede hediye olarak vereceğiniz yakınlarınız da her zaman kullanacakları bir hediye almaktan ötürü kendilerini mutlu hissedeceklerdir. Normal ve sarma sigaraların kullanımı için uygun olan ürün üzerine yüksek baskı kalitesi ile baskı yapıldığı için de soyulmalara ya da aşınmalara karşı dayanıklı olup uzun süreli kullanımlar için uygundur. Hafif yapısı ise günlük yaşamda rahatlıkla taşınmasını sağlamaktadır.