Arkadaşa Hediye Harf Tasarımlı Sigara Tabakası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 16075

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tabaka 9,5 cm x 9 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Sigara tabakası mat siyah metal yüzey.
  • Arkadaşa Hediye Harf Tasarımlı Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşınız için ayrıcalıklı ve her kullanımda sizi hatırlayacağı bir hediye seçiminde bulunmak istiyorsanız Arkadaşa Hediye Harf Tasarımlı Sigara Tabakası harika bir tercih olacaktır. Bu özel tabaka kullanışlı ve şık görünümü ile birlikte sigara keyfine ayrı bir keyif katacaktır.

Normal sigara paketlerinin dayanıksız olmasından ötürü sık görülen kırılma, bozulma ya da deforme olma gibi durumlara karşı etkili bir önlem sağlayacak ve şık görünümü ile de kullanım hazzı yaşatacak olan bu tabaka, arkadaşlarınız için doğum günün hediyesi ya da diğer özel günler başta olmak üzere tercih edeceğiniz en ayrıcalıklı hediyelerin arasında öne çıkıyor.

Son derece özenli bir şekilde yapılmış olan tabaka, siyah suni deri kaplama olduğu için göz alıcı bir görünüme sahiptir. Nemlenmeye, su sızıntılarına ya da benzeri durumlara karşı koruma sağlar. Dayanıklı yapısı itibariyle çeşitli sarsıntı ya da darbelere karşı da koruma sağladığı için günlük yaşamda pratik bir şekilde kullanım için uygundur. Hafif yapısı nedeniyle cepte ya da çanta içinde de rahatlıkla taşınmaya uygun olmasından dolayı arkadaşlarınıza, arkadaşlığınızın ne kadar önemli ve değerli olduğunu göstermek için eşsiz bir fırsat olacak ve her zaman kullanacakları bir hediye anlamı taşıyacaktır.