İsim Ve Harf Yazılı Hediye Metal Sigara Tabakası

Ürün Kodu : 16061

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tabaka 9,5 cm x 9 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Sigara tabakası tamamen metaldir.
  • İsim Ve Harf Yazılı Hediye Metal Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özellikle erkek arkadaşa sürprizler yapmak isteyenler için son derece cazip bir ürün olan İsim Ve Harf Yazılı Hediye Metal Sigara Tabakası sayesinde harika bir hediye tercihinde bulunabilirsiniz. Hediye vermek her zaman duygularınızın en zarif şekilde ifade edilmesi anlamını taşırken, hediyenin daha etkili olabilmesi için görünüşü ve işlevsel yapısı da öne çıkmaktadır.

Bu özel tabaka sayesinde sevgiliniz ve eşiniz başta olmak üzere sevdiklerinize harika bir hediye vereceğiniz gibi aynı zamanda onların sigara içim keyfinin de artmasına neden olabilirsiniz. Normal koşullar altında sigaralar çabuk kırılmakta ya da zarar görmektedirler. Dayanıklı malzemeden yapılan bu tabaka ise sigaraların zarar görmesini engellediği gibi pratik yapısı sayesinde de sigaraları yanınızda taşımaya daha büyük bir kolaylık sunmaktadır.

Hediyenin üzerine hediye vereceğiniz yakınızın ismi imza şeklinde yüksek baskı kalitesi ile yazıldığı için de daha özel hale gelmesi ile birlikte hediye özel günlerde de verilecek bir değer taşımaktadır. Bu özel hediye aynı zamanda hafif yapısı sayesinde de çantada ya da cepte rahatlıkla taşınmaya uygundur, ilave bir yük ya da ağırlık oluşturmayarak günlük yaşamda sık kullanımlar için uygundur.