Pusula Tasarımlı İsme Özel Sigara Tabakası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%13 indirim
99.9 TL
86.91 TL
Ürün Kodu : 16077

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tabaka 9,5 cm x 9 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Sigara tabakası mat siyah metal yüzey.
  • Pusula Tasarımlı İsme Özel Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kişiye özel hediye seçiminizde ayrıcalıklı ve aynı zamanda da kullanışlı bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız özel ve özenli tasarımı ile öne çıkan Pusula Tasarımlı İsme Özel Sigara Tabakası tercih edebilirsiniz. Bu özel tabaka kullanımı açısından son derece pratik olduğu gibi aynı zamanda hediye verdiğiniz yakınlarınızın da kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerine olanak tanıyacaktır.

Başta erkek sevgiliye özel hediye vermek isteyenler olduğu kadar arkadaşlarınıza, eşinize ya da diğer yakınlarınız için de tercih edilecek olan bu özel tabaka, tasarımı ile dikkat çektiği gibi aynı zamanda sigaraların da en iyi koşullarda korunmasına yardımcı oluyor.

Sigara paketleri nedeniyle çeşitli deformasyona uğrayan sigaraların bu durumlara karşı önlem alınmasını sağlayacak olan tabaka, bu bakımdan sigara içenler için büyük bir kolaylık sunacaktır. Aynı zamanda pratik yapısı nedeniyle tabakayı kullanmak oldukça kolaydır. Hafif yapısı nedeniyle çantada ya da cep içerisinde rahatlıkla taşınmaya uygundur. Üzerinde yer alan mat siyah suni deri şıklığını çok daha arttırırken aynı zamanda üzerine yüksek baskı kalitesi ile yapılan isim ve soyadı baskısı da hediye vereceğiniz yakınlarınızın kendilerini çok daha özel hissetmelerine ve aldıkları en özel hediyelerden birisini kullanmalarına neden olacak.