İsme Özel Monogram Logo Tasarımlı Metal Sigara Tabakası

Ürün Kodu : 16053

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tabaka 9,5 cm x 9 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Sigara tabakası tamamen metaldir.
  • İsme Özel Monogram Logo Tasarımlı Metal Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlarım, babam, yakınlarım, eşim ya da sevgilime ne alsam diyorsanız sigara içen sevdikleriniz için İsme Özel Monogram Logo Tasarımlı Metal Sigara Tabakası son derece özel ve kullanışlı bir hediye olacaktır. Bu özel tabaka, hem görünümü hem de kullanışlı yapısı ile yakınlarınızın çok hoşuna gidecek özellikler taşıyor.

Sigara içenler için normal sigara paketlerinde sigara tutmak son derece riskli olabilmektedir çünkü bu paketler yapıları gereği dayanıksız olup sigaraların da kullanımını engelleyebilmektedir. Bu açıdan sigaraları her zaman koruyacak olan bu tabaka, böylece sigaraları özenle muhafaza ediyor. Metalden yapıldığı için darbelere karşı dayanıklı olan ve aynı zamanda da nemlenmeye karşı da koruma sağlayan tabaka böylece günlük yaşamda kolay bir şekilde kullanıma imkân veriyor.

Aynı zamanda özel tasarımı sayesinde çok rahat şekilde açılıyor ve iç kısmına sigaralar da rahatlıkla yerleştiriliyor. Aynı şekilde sigaraların tabakadan alınacağı zaman da ergonomik özellikleri sayesinde rahat bir şekilde sigaraları almak mümkün oluyor. Hafif yapısı sayesinde de gün içerisinde cepte ya da çantada ekstra bir yük oluşturmadan taşınmayı sağlayan tabaka isme özel olarak tasarlanacağı için de sevdiklerinize harika bir hediye değeri taşıyor.