Baş Harf Monogram Baskılı Kişiye Özel Sigara Tabakası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 16078

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tabaka 9,5 cm x 9 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Sigara tabakası mat siyah metal yüzey.
  • Baş Harf Monogram Baskılı Kişiye Özel Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yakınlarınız için ayrıcalıklı ve özel bir hediye almak istiyorsanız şık tasarımı ile dikkat çeken Baş Harf Monogram Baskılı Kişiye Özel Sigara Tabakası tercih etmeniz yakınlarınızın şimdiye kadar aldıkları en önemli ve özel hediyelerden birisi olacaktır. Sigara içen yakınlarınız için tercih edeceğiniz hediye, tasarımı ve şıklığı ile birlikte yakınlarınızı çok mutlu edecek.

Bu özel tabakayı erkek sevgiliye alinabilecek hediyeler olarak değerlendirebileceğiniz gibi aynı zamanda tüm yakınlarınız için de tercih edebilirsiniz. Normal sigara paketlerinin dayanıksız yapısından ötürü çeşitli sorunlar yaşayanlar için harika bir kullanım sunacak ürün aynı zamanda sarma sigaraların kullanımı için de uygun olmaktadır. Böylece her durumda sigaraların güvenli bir şekilde günlük yaşamda içinde taşınmasını sağlamaktadır.

Üzerinde kaplı olan mat siyah suni deri sayesinde son derece göz alıcı bir tasarıma sahip olan tabaka bu sayede, yakınlarınız için tercih edeceğiniz en ayrıcalıklı hediyelerin başında gelmektedir. Aynı zamanda üzerine hediye vereceğiniz yakınlarınızın isminin baş harfi büyük olacak şekilde isim ve soyadı da yazılması hediyeyi çok daha ayrıcalıklı bir hale getirmektedir. Pratik ve hafif yapısı itibariyle de gün içerisinde rahatlıkla taşınmaya uygunluk göstermektedir.