Kampçılara Hediye Kişiye Özel Sigara Tabakası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%8 indirim
99.9 TL
91.91 TL
Ürün Kodu : 16079

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Tabaka 9,5 cm x 9 cm
  • Sigara tabakası 20 adet sigara kapasitelidir.
  • Sigara tabakası mat siyah metal yüzey.
  • Kampçılara Hediye Kişiye Özel Sigara Tabakası özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kamp yapmak her zaman doğayla iç içe olmak açısından büyük önem taşır çünkü kamp doğada olduğu gibi yaşamak ve şehir yaşantısının yarattığı sıkıntılardan uzak durmak anlamına gelir. Bu yüzden birkaç kez kamp yapmış olanlar her zaman ilk fırsatta tekrar doğaya dönmek için büyük çaba gösterirler.

Kamp severler için kamp esnasında ya da daha sonradan kullanılan malzemelerin de büyük önemi bulunmaktadır. Bir eğlence değil yaşamlarının geneline yayılan bir durum olduğu için kamp severler yaşamlarının her alanında kamp ile ilgili olan eşyalara büyük önem verirler.

Bu bakımdan başta kamp sever erkek sevgiliye özel hediyeler olarak değerlendirilecek ve esasında tüm kamp sever yakınlarınız için tercih edeceğiniz Kampçılara Hediye Kişiye Özel Sigara Tabakası harika bir hediye anlamı taşıyor. Bu özel hediye ile birlikte yakınlarınızın sigaralarınızı doğada da güven içinde taşımalarını sağlayacağınız gibi günlük yaşamda da pratik yapısından dolayı sigaralarını korumasını sağlayabilirsiniz. Şık tasarımı ile göz dolduran ve kampı anımsatan özel görünümü de yine yakınlarınızın çok hoşuna gidecek bir hediye anlamı taşıyacaktır. Üzerinde yer alan suni mat deri kaplama çok daha ayrıcalıklı ve şık bir hava katarken, yüksek baskı kalitesi ile yakınlarınızın ismi üzerine yazılacaktır.