Sevgiliye Hediye Solmayan Gül

Ürün Kodu : S-11258
249,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Sevgiliye Hediye Solmayan Gül'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Solmayan Gül Tasarımları : 2 adet solmayan güle pleksi altlıkdan tasarıma göre desenler çizilmiştir.Özelleştirme yapılacak alanlar akrilik boya ile özelleştirilir.Cam kaplar ekstra cleaner camdan üretilmiştir.Camın en temiz renksiz modeli kaplarımızda kullanılmıştır.
  • Kap : özel tasarım cam kap
  • en : 12, boy : 9, yükseklik : 9,5 (cm)
  • Solmayan güllerin güneş ışığına ve suya ihtiyacı yoktur.Az güneş alan alanlarda muhafaza edilmelidir.

NOT :Tasarımlarımızda kullanılan Güller CANLIDIR VE DOĞALDIR.

Solmayan güllerin ömrü 6-12 ay arasıdır bu süreçte canlılığı hiç bozulmadan durabilir.

Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Gül boyutları stok durumuna göre farklılık gösterebilir.

AÇIKLAMA

Sevgiliye hediye solmayan gül ile ona her gün gönlünü alabileceğiniz tek bir hediye verin!

Bu dünyadaki kırmızı güller, yalnızca sevgililer için yaratılmıştır. Zira en romantik buluşmaların, romantik ve özel gecelerin, buna ek olarak da sevgililer gününün en tanıdık hediyelerindendir sevgiliye uzatılan bir kutu kırmızı gül.

Eh hal böyle olunca bu durum partnerler için cep yakıcı bir hale dönüşebiliyor. Zira bu durumu fırsat bilen çiçek satıcıları da özel günlerde ve sevgililer günü gibi yılın belirli tarihlerinde gül fiyatlarını fahiş etiketlerle satabiliyorlar. Ya biz size ona bir kez gül alsanız ve asla solmasa desek, ne derdiniz? Sevgiliyehediye hediye almak hiç bu kadar prestijli ve aynı oranda da ekonomik olmamıştır.

 

Evet, evet yanlış duymadınız sevgilinizin kapısına kadar özel günlerde ya da dilediğinizde gönderilecek olan bu güller asla solmayacak. 12x9 cm ebatlarında olan özel tasarım cam kutusunda sevgilinize gönderilecek olan bu güller, az güneş alan bir bölümde su almadan dahi yaşayabilecek olan özelliklere sahiptir. En ilginç hediyeler kategorisinde yer alabilecek olan bu gülleri es geçmemeli ve üzerinde bir kez daha düşünmelisiniz deriz.

 

Pleksi taban üzerinde farklı desenler eşliğinde gönderilecek olan bu çiçekler, 6 ila 12 ay boyunca solmayacak olan 2 adet gülden ibarettir. Öte yandan resimde gördüğünüz özelleştirme noktasına da gönderdiğiniz kişinin adı yazacaktır. Güller tamamen canlı ve doğaldır. Sevdiğiniz kadına özel günlerde, doğum gününde, yıldönümlerinizde ya da sevgililer gününde rahatlıkla bu güllerden alarak armağan edeceksiniz. Muhteşem kutusu ve ambalajında ofisinin masasının üzerine ya da evinde baş ucuna koyduğu bu güllere bak bak doyamayacak!

Hediye ürünler in en gelişmişini bulabileceğiniz Hediye Sepeti sizi hediyelikler konusunda hayal kırıklığına uğratmayacak.