Motivasyon Mesajlı İsme Özel Hediye Sukulent Naturacube

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
394.90 TL
Ürün Kodu: 12689

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Ahşap saksı ölçüleri: 7 x 7 cm'dir.
 • Ahşap saksı masif ahşaptan yapılmaktadır.
 • Sukulent bakımı:
  • iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir.
  • Sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
 • Tasarımınız Uv baskı teknolojisi ile basılmaktadır.
 • Stok durumuna göre sukulent bitki farklılık gösterebilir.
 • Sulama sadece toprağı nemlendirme amaçlıdır bu nedenle sprey ile kullanımı önerilmektedir.
 • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yoğun, yorucu çalışma hayatının içinde zaman zaman küçük de olsa motivasyon araçlarına ihtiyacımız olur. Bu motivasyon aracı, bazen onore edici bir konuşma, bazen bir keyifli bir etkinlik, bazen de bir hediye olabilir. Siz de iş yerindeki ekip arkadaşlarınız ya da çalışanlarınız için motivasyon etkinliği yapmayı planlıyorsanız onlar için aradığınız hediyelik Hediye Sepeti'nde!

Çoğu zaman ailenizden bile daha fazla zaman geçirdiğiniz, adeta ikinci aileniz olan çalışma arkadaşınıza Motivasyon Mesajlı İsme Özel Hediye Sukulent Naturacube ile şahane bir sürpriz yapabilirsiniz. İster 10 kişilik küçük bir firmanız olsun ister de yüzlerce çalışanı olan bir şirketiniz, motivasyon etkinliği ile vereceğiniz hediyeniz, ekibinizin kaynaşmasına ve kendilerinin kocaman bir ailenin fertleri gibi hissetmelerini sağlayabilir.

Masa üstü hediye olarak tercih edeceğiniz Motivasyon Mesajlı İsme Özel Hediye Sukulent Naturacube'ün saksısı masif ağaçtan yapılıyor. “Be happy, be bright, be you” mesajı, isme özel dizaynıyla da tam anlamıyla bir motivasyon aracı haline geliyor.

Hediye paketi içinde aynı gün kargo imkanımızla alabileceğiniz Motivasyon Mesajlı İsme Özel Hediye Sukulent Naturacube'ü yanında bir adet sulama spreyi ile beraber gönderiyoruz. Sukulentinizi ürününüz ile birlikte gelen spreyi kullanmanızı öneriyoruz.

Yılbaşı sevgiliye hediye almak için harika bir fırsat. Siz de çok çalışan ya da yeni bir işe başlayan sevgiliniz yeni yıl hediyesi almak istiyorsanız Motivasyon Mesajlı İsme Özel Hediye Sukulent Naturacube sizin için biçilmiş kaftan. Sevgiliniz masasının üzerinde sizin aldığınız sukulent ile motive olacak, kendisini mutlu ve özel hissedecek.

Hediye Sepeti güvencesiyle, kredi kartına 6 taksit veya kapıda ödeme seçeneklerinden size uygun olanı tercih ederek hemen siparişinizi verebilirsiniz. Üstelik kargo da ücretsiz!