Yeni İş Hediyesi Sukulent Naturacube

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
%15 indirim
99.9 TL
84.92 TL
Ürün Kodu : 14219

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Ahşap saksı ölçüleri: 7 cm x 7 cm'dir.
 • Ahşap saksı masif ağaçtan yapılmaktadır.
 • Sukulent bakımı:
  • iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir.
  • Sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
 • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.
 • Ahşap üzerine UV baskı yöntemi ile yazılmaktadır, kalıcıdır.
 • Ahşap saksı yanında bir adet sulama spreyi ile beraber gönderilmektedir.
 • Sulama sadece toprağı nemlendirme amaçlıdır bu nedenle ürün ile birlikte gelen spreyi kullanmanızı öneririz.

Yeni İş Hediyesi Sukulent Naturacube özenle hediye peketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni bir işe başlamak, hayatımızda attığımız önemli bir adımdır. İlk iş zamanlarında elbet çoğumuz hediye almışızdır. Bunun ne kadar mutlu edici ve unutulmayan bir anı olduğunu biliyoruz. Hayatınızın dönüm noktalarından birinde bir yakınınız tarafından hatırlanmak, düşünülmek paha biçilemez. Bazı insanlar, sevdiklerini mutlu gördüklerinde daha da mutlu olurlar. Siz de bunlardan biriyseniz ‘’ Yeni İş Hediyesi Sukulent Naturacube’’ tam size göre. ‘’Yeni İş Hediyesi Sukulent Naturacube’’ sevdiklerinize ya da sevgiliye hediye olarak verebileceğiniz bir üründür. Sevdikleriniz bu hediyeye baktıkça sizleri hatırlayacaktır. İçerisinde bulunmakta olan sukulent canlı bir bitkidir ve canlılığını sürdürebilmesi için bazı bakımlara ihtiyacı vardır. Hediye alacağınız kişi ile bu bakım tüyolarını paylaşmayı unutmayın.

Yeni İş Hediyesi Sukulent Naturacube, içeri ortamlarda haftada 2 kez sprey ile sulanmalıdır. Sulanma aşamasında amaç toprağının nemlendirilmesidir. Yanında hediye sprey kutusu ile gelmektedir ve bu sprey ile sulanması tavsiye edilmektedir. Sukulent, güneş alan bir ortama yerleştirilmelidir ve sulama işlemleri için kullanılan suyun, klordan arındırılması için bir süre bekletilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde klor bitkiye zarar vermektedir. Sukulentin dalları uzadığı zamanlarda budanabilir. Şimdi sipariş verirseniz ürününüz hemen yarın kargoya teslim edilecektir. Hediye Sepetinde her kredi kartına 6 taksit ve kapıda ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca ‘’Yeni İş Hediyesi Sukulent Naturacube’’ sevdiklerinize kendine özel hediye paketi ile gönderilecektir.