En Sıkı Dostunuza Özel Hediyesi Sukulent Naturacube

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
399.90 TL
Ürün Kodu: 14216

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Ahşap saksı ölçüleri: 7 x 7 cm'dir.
 • Ahşap saksı masif ahşaptan yapılmaktadır.
 • Sukulent bakımı:
  • iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir.
  • Sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
 • Tasarımınız Uv baskı teknolojisi ile basılmaktadır.
 • Stok durumuna göre sukulent bitki farklılık gösterebilir.
 • Sulama sadece toprağı nemlendirme amaçlıdır bu nedenle sprey ile kullanımı önerilmektedir.
 • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Dost, bir derdiniz olduğunda sizin kadar üzülendir. Bir yardıma ihtiyacınız olduğunda ilk yanınıza koşandır. Derdinize çareler arayıp sizinle ağlayıp sizinle gülendir. Dostunuzu bir hediye ile sevindirmek istemez misiniz? ‘’En Sıkı Dostunuza Özel Hediyesi Sukulent Naturacube’’ dosta hediye için birebirdir. Masif ağaçtan üretilen ahşap saksının içindeki sukulent doğal bir bitkidir ve aynı zamanda bakımının yapılması gerekmektedir. Dostunuza canlı bir hediye etmeniz, onu çok sevindirecektir. Sizden bir emanet gibi düşünebilir. Bitki yetiştirmek insanın stresini almaktadır. Bitkiler hayatımıza renk katarlar ve bize temiz hava sunarlar. Sevdiklerinize bitki hediye etmek, çok ince bir düşünce olacaktır.

En Sıkı Dostunuza Özel Hediyesi Sukulent Naturacube ürününün ahşap saksısı 7 cm x 7 cm ölçülerindedir. Sukulent, yanında hediye sprey kutusu ile gönderilmektedir. Bu sprey bitkinizi sulamanız için özel olarak gönderilir ve sprey dışında bir sulama yöntemi tavsiye edilmez. Bitki toprağının bu sprey ile haftada 2 kez nemlendirilmesi, hediye sukulent için yeterli olacaktır. Ayrıca bitkiyi, arada bir temiz hava alması için 2 saat kadar dışarı çıkarmanız gerekmektedir. ‘’En Sıkı Dostunuza Özel Hediyesi Sukulent Naturacube’’ sevdiklerinize özel bir hediye paketi içerisinde gönderilecektir. Şimdi sipariş verirseniz, ürününüz yarın kargoya teslim edilecektir. Siz de üzerinde kaliteli baskısı bulunan bu sukulenti hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Kredi kartına 6 taksit imkanı ve kapıda ödeme kolaylığı ile ‘’En Sıkı Dostunuza Özel Hediyesi Sukulent Naturacube’’ HediyeSepetinde!