Be Happy Be Bright Arkadaşa Hediye Sukulent Naturacube

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
%19 indirim
399.90 TL
323.92 TL
Ürün Kodu: 14209

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Ahşap saksı ölçüleri: 7 x 7 cm'dir.
 • Ahşap saksı masif ahşaptan yapılmaktadır.
 • Sukulent bakımı:
  • iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir.
  • Sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
 • Tasarımınız Uv baskı teknolojisi ile basılmaktadır.
 • Stok durumuna göre sukulent bitki farklılık gösterebilir.
 • Sulama sadece toprağı nemlendirme amaçlıdır bu nedenle sprey ile kullanımı önerilmektedir.
 • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlarımız bu dünyada belki de bizim için en değerli insanlar arasındadır. Arkadaşlarımızla birlikte birçok anımızı, üzüntülerimizi, mutluluklarımızı hep onlarla paylaşırız. Her sevincimiz, her üzüntümüz de direkt soluğu arkadaşlarımızın yanında alırız. İşte bizim her anımız da yanımızda olan arkadaşlarımıza sevgimizi göstermemiz için en güzel fırsat ona bir hediye seçmektir. Arkadaşa en güzel hediye seçmek için onun zevklerini, beğenilerini göz önüne alarak karar vermeliyiz. Ona öylesine bir hediye almak yerine alıp emek vereceği, gözü gibi bakacağı bir hediye almak her zaman daha anlamlı daha güzel bir hediye seçeneği olacaktır.

Ahşap saksı içerisinde bulunan bitkisi ile mükemmel bir bütünlük oluşturan sukulent bitkisi bir arkadaşa verilebilecek en güzel hediye olacaktır. Özellikle ahşap saksı üzerine Uv ışınları ile işlenmiş Be Happy Be Bright mottosu arkadaşınıza hem harika bir motivasyon sağlayacak hem de sürekli siz ona destek oluyormuşsunuz gibi hissettirecek. Ahşap saksı boyutu 7 cm x 7 cm'dir. Saksının ahşap kısmı masif ağaçtan üretilmiştir. Sukulentin bakımına özen göstermeniz ve sulamasını da ona göre yapmanız gerekmektedir. Sukulentin dalları uzadıktan sonra ucundan keserek kısaltmanız gerekiyor. Sulama işlemini sadece toprağı nemlendirmek amaçlı yaptığımız için sprey yardımıyla yapılması gerekmektedir. Sulama işlemi yapmadan önce sulama yapılacak suyun birkaç gün önceden dinlendirilmiş olması gerekir. Ürünün yanında hediye gönderilen sprey kutusu ile sulama yapılması önerilir.