Babalar Günü Hediyesi Sukulent Naturacube

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%17 indirim
399.90 TL
331.92 TL
Ürün Kodu: 14215

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Ahşap saksı ölçüleri: 7 x 7 cm'dir.
 • Ahşap saksı masif ahşaptan yapılmaktadır.
 • Sukulent bakımı:
  • iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir.
  • Sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz (bitkilerinizi klordan korumalısınız).
 • Tasarımınız Uv baskı teknolojisi ile basılmaktadır.
 • Stok durumuna göre sukulent bitki farklılık gösterebilir.
 • Sulama sadece toprağı nemlendirme amaçlıdır bu nedenle sprey ile kullanımı önerilmektedir.
 • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Baba bazen yaslanacağın dağdır bazen darda kaldığında koşup yetişen bir kurtarıcıdır. Babasını mutlu gördüğünde kim sevinmez ki? Babalar Günü Hediyesi Sukulent Naturacube babanızı sevindirmek için uygun bir hediye olacaktır. Ayrıca sadece babalar gününde değil her zaman alınabilir. Babalar sadece babalar gününde değil, her zaman mutlu olmayı hak ederler. Evlatları tarafından düşünülmeyi isterler. Evlatları tarafından düşünülmüş küçük bir şey onların içinde çok büyük izler bırakır. Babalar Günü Hediyesi Sukulent Naturacube doğal bir bitkidir ve bakım yapılması gerekmektedir. Sukulentin dışında bulunan ahşap saksı 7 cm x 7 cm boyutlarındadır ve masif ağaçtan yapılmıştır. Kullanılan malzemeler doğal olduğu için, üründen ürüne farklılık gösterebilmektedir. Ahşap üzerindeki baskı kalıcı olacak şekilde üretilmiştir. Babaya hediye olarak çok şık bir hediye olacaktır.

Babalar Günü Hediyesi Sukulent Naturacube ürünü yanında hediye bir sprey ile gönderilmektedir. Sukulentin sulamasının bu sprey ile yapılması önerilmektedir. Sulama için kullanılan suyun klordan arındırılması için dinlendirilmesi gerekmektedir. Toprağı nemlendirecek kadar sulanması yeterli olacaktır. Sukulent, güneş alan bir yere konulmalıdır ve arada bir 2 saat kadar temiz havası olan bir alanda tutulmalıdır. Siz de Babalar Günü Hediyesi Sukulent Naturacube satın alıp, babanızı sevindirmek istiyorsanız sitemizden bu ürünü sipariş verebilirsiniz. Şimdi sipariş verirseniz ürününüz yarın kargoya teslim edilecektir! Üstelik her kredi kartına 6 ay taksit ve kapıda ödeme seçeneği ile bu hediyeye ulaşmanız artık çok kolay! Şimdi sipariş verin, güvenli alışverişin keyfini çıkarın.