Kız Arkadaşa Hediye Sevimli Kedi Tasarımlı Mousepad

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 16238

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Mousepad 70 x 30 cm ölçülerinde.
  • Kişiye özel tasarım çıkmayan kaliteli süblümasyon baskı ile hazırlanmaktadır.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.
  • Kız Arkadaşa Hediye Sevimli Kedi Tasarımlı Büyük Boy Mousepad özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kız arkadaşa alınabilecek hediyeler arasında sevimli ve kullanışlı tasarımı ile öne çıkan Kız Arkadaşa Hediye Sevimli Kedi Tasarımlı Mousepad harika bir hediye anlamı taşıyor. Bu özel hediye ile birlikte kız arkadaşınızı çok mutlu edebilir ve her kullanımda sizi anımsamasına neden olarak kendiniz de mutluluk duyabilirsiniz.

Daha etkili ve konforlu bir fare kullanımı için tasarlanmış olan bu özel mouse pad yüksek hassasiyete sahip fare kullanımını mümkün hale getiriyor. Bu sayede oyunlardan çizimlere kadar yetkin bir şekilde fare kullanımı gerektiren tüm alanlarda ihtiyaca en iyi şekilde yanıt vermiş oluyor. Sevimli tasarımı sayesinde kullanıldığı alana da özel bir katkı sağlayan ürün, tüm bu özellikleri ile birlikte kız arkadaşınız için alabileceğiniz en ayrıcalıklı hediye anlamına geliyor.

Özel tasarımı ve pürüzsüz yüzeyi ile birlikte farenin hareketlerini en iyi şekilde olmasını sağlayan ürün aynı zamanda farenin kullanıldığı alanın da eskimesinin önüne geçerek masa gibi ofis eşyalarının korunmasına da özel bir katkı sunarak çok katmanlı bir hediye anlamı taşıyor.