Grafiti Tasarımlı 70x30 Büyük Boy Mousepad

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%7 indirim
99.9 TL
92.91 TL
Ürün Kodu : 16236

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Mousepad 70 x 30 cm ölçülerinde.
  • Kişiye özel tasarım çıkmayan kaliteli süblümasyon baskı ile hazırlanmaktadır.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.
  • Grafiti Tasarımlı 70x30 Büyük Boy Mousepad özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kullanışlı ve özel bir hediye vermek için Grafiti Tasarımlı 70x30 Büyük Boy Mousepad tercih ederek sevdiklerinizin iş yaşamında çok daha hızlı, pratik ve başarılı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu özel tasarım mouse pad fare hassasiyetini çok daha arttırarak sevdiklerinizin bilgisayarlarda yaptıkları işlerin çok daha kolay yapılmasını sağlıyor.

Tasarımı ile birlikte masaüstü aksesuarları arasında kendisine özel bir yer bulan ürün, bilgisayar kullanımı için özel bir rahatlık, ergonomi ve konfor sunmuş oluyor. Farenin yüzeyde daha hareket etmesini sağlarken aynı zamanda farenin kullanıldığı yüzeyin deforme olmasını da engelliyor.

Grafik çizim, oyun, günlük bilgisayar kullanımı gibi her alanda büyük bir yarar sağlayarak sevdiklerinizin bilgisayar kullanımını çok daha arttıracak olan bu özel ürün ile birlikte sevdiklerinizin çok işine yarayacak bir hediye seçebilirsiniz. Yüksek baskı kalitesi ve özel yüzeyi ile birlikte uzun süreli kullanıma sahip olan ürün silinmelere, solmalara ve yırtılmalara karşı dayanıklılık göstererek her zaman sevdiklerinizin kullanım esnasında sizi anımsamalarına ve özel bir mutluluk duymalarına yardım edecektir.