Oyuncu Nick Name Yazılı İsme Özel 70x30 Oyuncu Mousepad

2 Saat 39 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
99.90 TL
Ürün Kodu : 16381

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Mousepad 70 x 30 cm ölçülerinde.
  • Kişiye özel tasarım çıkmayan kaliteli süblümasyon baskı ile hazırlanmaktadır.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.
  • Oyuncu Nick Name Yazılı İsme Özel 70X30 Oyuncu Mousepad özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Oyun sever arkadaşa ya da sevgiliye alinacak hediye arasında özenli tasarımı ve daha iyi bir bilgisayar kullanımı imkânı sunması ile öne çıkan Oyuncu Nick Name Yazılı İsme Özel 70x30 Oyuncu Mousepad harika bir olanak yaratıyor. Bu özel mousepad hem farenin hem de klavyenin kullanımını daha hassas hale getirdiği gibi aynı zamanda kullanılmakta olan yüzeyin de eskimesinin önüne geçiyor.

Oyunlarda başarı elde etmek için yüksek fare kontrolü gerekmektedir. Özellikle online oyunlarda rakiplerin önüne geçebilmek adına fare hassasiyetinin yüksek olması son derece önemlidir. Bu bakımdan oyun sever yakınlarınızın çok daha iyi bir şekilde fare kontrolü yapmasına yardımcı olacak bu özel mousepad böylece oyunlardan alınan keyfin de artmasını sağlayacak.

Yakınlarınızın oyunlarda kullandıkları mahlasın üzerine yazıldığı mousepad bu sayede de kişiye özel olarak tasarlandığı için onların çok daha hoşuna gidecek ve kendilerini daha iyi hissetmelerine de yardımcı olacaktır. Solmayan ve eskimeyen özel baskı kalitesi sayesinde çok uzun süreler boyunca sevdiklerinizin oyunlarını en iyi şekilde oynamalarına imkân verecek olan bu özel mousepad tüm bu özellikleri sayesinde daha ayrıcalıklı ve keyifli bir oyun deneyimini sürekli hale getiriyor.