Sosyal Medya Tasarımlı Kişiye Özel Fotoğraflı Mousepad

Ürün Kodu : S-12944
39,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

AÇIKLAMA

Sosyal medyanın insanlar üzerindeki etkisi tartışmaya kapalı bir konu. Her türlü detaya ev sahipliği yapan mecralar orjinal doğum günü mesajları vermek için de kullanılıyor. Doğum günü yaklaşan iş arkadaşınıza sosyal medya görünümlü mousepad alarak onu şaşırtabilirsiniz. Ama bu sıradan bir mousepad değil. Ürünün üzerinde bir fotoğraf, konum, beğeni sayısı, mesaj ve etiketler bulunuyor. Kendi dünyanızın sosyal medyasını yaratarak arkadaşınıza vereceğiniz bu hediye ile çalışırken sizi hatırlamasına ve güne pozitif başlamasına yardımcı olabilirsiniz. Ürünün üzerine ekleyebileceğiniz 2 adet fotoğraf ile siz yanında olmasanız da aslında yanındaymış hissi vererek ona kendini özel ve değerli hissedebilirsiniz.

Ürünü satın aldıktan sonra hediye paketi yapımı ile uğraşmamanız için paketleme işlemi sırasında özenle bir kutu hazırlanıyor. Böylece siz, hediyeyi aldığınız gibi arkadaşınıza verebilir ya da ürünü direkt olarak kendisine göndererek ona iki katı şok yaşatabilirsiniz. Böylece kendisini özel ve değerli hissetmesine yardımcı olacağınız gibi en zor zamanlarında bile hediyenize bakarak mutlu olmasına destek olabilirsiniz.

Kişiye özel hediyeler her zaman kişileri mutlu ettiği gibi kendilerini değerli hissetmelerine katkı sağlıyor. Birçok kişi bu yüzden doğum günü ve yıldönümü gibi günlerde hediye seçimlerini kişiye özel parçalardan yana kullanıyor demek yanlış olmaz. Aynı zamanda aldığınız bu mousepad ile arkadaşınız işten ayrılsa bile siz her zaman yanında ve ona destek olacaksınız.