Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere Hediye Mouse Pad

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%17 indirim
199.90 TL
165.92 TL
Ürün Kodu: 12946

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mousepad 23 x 19 cm ölçülerinde.
  • Kişiye özel tasarım çıkmayan kaliteli süblümasyon baskı ile hazırlanmaktadır.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerimize doğum günü hediyesi alırken dikkat ettiğimiz en kritik noktalardan biri de onların ilgi alanları ve mesleklerine yönelik bir seçim yapmamız gerektiği diyebiliriz. Arkadaşınıza ilginç doğum günü mesajları ile kendilerine ilginç hediyeler verebilirsiniz. Örneğin; mali müşavir olan arkadaşınıza ya da eşinize hediye seçimi yapmak istiyorsanız bunu kendisine özel tasarlanmış bir mousepad ile süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda kendisi için alacağınız hediyeden ziyade ürünün üzerinde isim yazması onun için oldukça değerli bir parça olarak ürünü yüceltecek diyebiliriz. Bunun yanı sıra mousepade unvan da ekleyerek arkadaşınız için hediyeyi vazgeçilmez bir hale getirebilirsiniz.

Ayrıca ürünü alan kişi ofiste kendisine özel tasarlanmış bu hediye ile çalışmanın keyfini sonuna kadar çıkaracak ve en bunaldığı günde bile hediyenizle mutlu olacak diyebiliriz. Ürünü sipariş ettikten sonra hediye paketleri nasıl yapılır diye düşünmenize de gerek yok çünkü ürün size kendiliğinden hediye paketi yapılmış şekilde geliyor. Böylece size sadece hediyeyi sahibine götürmek kalıyor.

Eğer isterseniz paketi direkt olarak hediye edeceğiniz kişiye de gönderebilirsiniz. Böylece sürpriz bir paket gelmesinin mutluluğunu yaşayan arkadaşınız aynı zamanda üründe sizden bir parça görerek gönlünü bir kez daha fethettiğinizi sık sık dile getirecek diyebiliriz. Ürünün üzerindeki baskı tamamen kalıcı ve süblümasyon baskı ile hazırlandığından uzun yıllar kullanıma uygundur diyebiliriz. Böylece arkadaşınız aldığınız hediyeyi iş hayatının sonuna kadar kullanabilir.