Makine Mühendislerine Hediye Mouse Pad

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
İndirime Son
199.90 TL
161.92 TL
Ürün Kodu: 12964

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mousepad 23 x 19 cm ölçülerinde.
  • Kişiye özel tasarım çıkmayan kaliteli süblümasyon baskı ile hazırlanmaktadır.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgilinize doğum gününde seni seviyorum çünkü 100 neden tarzı sebepler sıralamak yerine ona vereceğiniz şık bir doğum günü hediyesiyle kendisine olan sevginizi konuşmadan dile getirebilirsiniz. Özel günlerde onlara alacağımız hediyelerin manevi değerinin yüksek olması her şeyden önce gelir ve kendilerini değerli hissederler. Hele bir de aldığınız hediye kişiye özel detayları içinde barındırıyorsa durum daha da anlamlı hale gelebilir. Hediye seçimi yaparken sevgilinizin zevkleri veya günlük hayattaki detaylarından yola çıkarak bir seçim yapmanız gerekir. Örneğin; makine mühendisi olan sevgiliniz için alacağınız şık bir mousepad ile kendisine olan sevginizi ifade edebilirsiniz. Makine mühendisi unvanı altında bir de kendi adını görürse o zaman hediyenin anlamı iki katına çıkar demek yanlış olmaz.

Doğum günü veya yıldönümünde makine mühendisi olan sevgilinize alınabilecek ilginç ürünler listesinin en başında kişiye özel şık bir mousepad yer alıyor diyebiliriz. Kendisine vereceğiniz bu hediye ile ofiste ya da evde bilgisayarda çalışırken sürekli olarak aklına siz geleceksiniz ve bu da kendisini mutlu edecek. Çünkü hediye tamamen kendisine özle tasarlandığından bu durum karşısında kendini özel hissedecek ve aldığınız hediyeyi hiç ama hiç unutmayacak diyebiliriz.

Ürün üzerindeki baskılar lazer kazıma yöntemiyle yapıldığından hediyeyi uzun yıllar kullanacak ve daha uzun süre dayanıklı halde muhafaza edebilecek. Ürün size gönderilirken şık bir şekilde hediye paketi yapıldığından siz bir daha paketlemek için uğraşmamış olacaksınız.