Web Tasarımcı Arkadaşa Hediye Mousepad

5 Saat 3 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
İndirime Son
199.90 TL
167.92 TL
Ürün Kodu: 12954

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mousepad 23 x 19 cm ölçülerinde.
  • Kişiye özel tasarım çıkmayan kaliteli süblümasyon baskı ile hazırlanmaktadır.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Web tasarım uzmanlığı yapan arkadaşınıza veya eşinize verebileceğiniz en anlamlı hediye kendi adının yazılı olduğu bir mousepad olabilir. Böylece hem kendi adının hem de unvanının yazılı olduğu bu ürün ile arkadaşınız kendini özel ve değerli hissedeceği gibi aldığınız bu hediyeyi uzun yıllar kullanabilecek ve gittiği her yere götürebilecek. Yaş günü geldiğinde kendisine doğum günü sarkilari armağan ederken yanında bir de böyle kıymetli hediye vererek onun kalbini fethedebilir övgüleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Web tasarım uzmanı bir birey işi tamamıyla bilgisayar ve dijital üzerinde olduğundan ona bir mousepad şart zaten bu ihtiyacı sizin anlamlı hediyenizle tamamlaması da sizi özel kılan detaylar arasında bulunuyor.

Alacağınız hediyenin üzerine isim yazdırarak hediyeyi kişiselleştirip böylece hediye edeceğiniz kişinin kendini özel ve değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Baskı tekniğinde kullanılan maddelerin kalıcı olması ve insan sağlığına zarar vermeyen yapısıyla mousepad uzun yıllar kullanılabilir bir şekilde üretiliyor. Böylece hediye edeceğiniz kişi iş değiştirse bile yanında götürebilir ve her yerde rahatça kullanabilir.

Sevdiklerinize alacağınız doğum günü hediyeleri ilginç fikirler ne alsam üçgeninde geçirilen zaman kaybını ortadan kaldıran bu ürünü arkadaşınıza gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Hediye kargoya verilmeden önce özenle ve hassas bir şekilde paketlenerek hediyeyi alan kişiyi paket zahmetine sokmadan doğrudan alıcı kişiye ulaşmasını sağlıyor bu da hediyeyi ve kalitesini ortaya çıkaran detaylar arasında yer alıyor diyebiliriz.