Oyun Severlere Hediye Kişiye Özel 70x30 Oyuncu Mousepad

2 Saat 16 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İndirime Son
349.90 TL
279.92 TL
Ürün Kodu: 16380

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mousepad 70 x 30 cm ölçülerinde.
  • Kişiye özel tasarım çıkmayan kaliteli süblümasyon baskı ile hazırlanmaktadır.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Oyun sever yakınlarınıza ya da sevgiliye alınacak en güzel hediye olan Oyun Severlere Hediye Kişiye Özel 70x30 Oyuncu Mousepad ile onları çok mutlu edebilirsiniz. Yüksek baskı kalitesi ve özenli tasarımı ile oyun oynayanların çok hoşuna gidecek olan bu özel mousepad hem fare hassasiyetini arttırıyor hem de klavyenin kaymasını önleyerek daha iyi bir kontrol yapılmasına yardımcı oluyor.

Özellikle oyunlarda karakteri yönlendirmek, nişan almak ve benzeri eylemleri yapabilmek amacıyla farenin en iyi şekilde kontrol edilmesi son derece önemlidir. Bu özel mousepad yüzeyi sayesinde fare hassasiyetini arttırarak daha iyi bir imleç kontrolü sağlamaktadır. Bu sayede oyundaki rakiplerin önüne geçmek daha kolay bir hale gelirken oyunlardan alınan keyif de artmaktadır.

Geniş yüzey alanı sayesinde sadece fare kontrolü için değil aynı zamanda klavyenin de en iyi şekilde kontrol edilmesini sağlayan bu özel ürün yapısı itibariyle uzun ömürlü kullanım imkânı yaratmaktadır. Sadece klavye ve farenin daha iyi şekilde kontrol edilmesini değil, aynı zamanda bu araçların kullanıldığı yüzeyin de eskimesini önleyen ürün oyun severlerin çok sevinecekleri ve büyük bir mutluluk duyacakları hediye anlamı taşıyacak.