Kadın Doğum Doktoruna Hediye Mousepad

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%10 indirim
39.9 TL
35.91 TL
Ürün Kodu : 13477

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 20 x 20 cm ölçülerinde.
  • Çıkmayan Kaliteli Baskı.
  • Ofiste size özel bir ürünle çalışmanın keyfini çıkartın.
  • Kadın Doğum Doktoruna Hediye Mousepad özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Doğum günü yaklaşan doktor eşinize doğum gününde neler yapılır sorusunun cevabı tam olarak burada! Çünkü kendisini oldukça mutlu edecek ve aynı zamanda kullanışlı yapısıyla da her daim yanından ayırmayacağı bir mousepad oldukça hoşuna gidecek. Mousepadin üzerinde “Kadın Doğum Doktoru” ünvanının yanında bir de hediye edeceğiniz kişinin adı-soyadı yer alacak. Böylece bu tip bir hediyenin kendisini ne kadar özel hissettireceğini tahmin bile edemeyeceksiniz. Kliniğinde geçirdiği yorucu günün ardından kendisine ilaç gibi gelecek ve double moral verecek olan bu parça oldukça dikkat çekici diyebiliriz.

Aynı zamanda hediyenin yanı sıra eşine doğum günü mesajı göndermek de oldukça şık ne naif bir hareket diyebiliriz. Çünkü kendisi için büyük anlam ifade eden bu günde onu hatırlamak ve kendisine değer verdiğini hissettirmek güne daha iyi başlamasını sağlayacak diyebiliriz. Hediye edilecek olan mousepadin yapısı ve içeriği de oldukça şirin olduğunda görenlere pozitif enerji verecek kıvamda aslında. Ürünün üzerindeki harflerin üzerindeki tatlı simgeler tam olarak bir doktora alınacak ürün dedirten türden…

Baskısı oldukça kaliteli ve hemen solmayan bir yapıya sahip olduğunda el temasınızın yoğun olduğu bu mouspad asla canlılığını yitirmiyor ve uzun yıllar kullanım imkânı sağlıyor. 20x20 cm ölçülerinde tasarlanan minik mousepad tam olarak aradığınız parça olabilir. Ürün kargoya verilmeden önce şık bir şekilde hediye paketi yapılarak yola çıktığından gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.