Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçe

Ürün Kodu : S-11262
244,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Anneye Hediye Salıncaklı Minyatür Bahçeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Minyatür bahçeniz; özel tasarım pembe renkli seramik saksılarda canlı bitkilerle hazırlanmıştır . Annenize, düzenli bakıldığı takdirde hiç ölmeyecek ve sürekli masasının üzerinde görerek sizi hatırlatacak canlı bir bahçe kim istemez.Annenler gününe özel canlı minyatür bahçe.Aksesuarların tamamı özel tasarlanmıştır . Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır. Bonsai ağacının gölgesinde sevgi dolu bir ve keyif bahçesi oluşturulmuştur.Ağacın etrafı ev ve taşlarla süslenerek manzaraya gerçekçi bir hava katılmıştır. Evinizin en güzel köşesinde ağırlıyabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir . Tek yapmanız gereken, düzenli sulamalısınız ve ağacınızın uzayan dallarınıda budamalısınız.

  • Bahçe tasarımları : bonsai bitkiler,doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Kap : özel tasarım pembe seramik saksı
  • En : 19, boy : 19, yükseklik : 5,5 (cm)
  • Bonsai bakımı : iç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uclarından budanmalıdır.
  • Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).


NOT :Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.

Sipariş ettiğniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.

Yorumlar

Hikmet k.
13.05.2017
Teşekkürler
Aynı görseldeki gibi teşekkür ederim

AÇIKLAMA

Anneye hediye salıncaklı minyatür bahçe anneler gününde en çok konuşulan hediye olacak!

Bu anneler gününde annenize onu tam kalbinden vuracak bir hediye vermek ister misiniz? Eğer bu soruya verdiğiniz cevap ‘evet’se hemen Talebinizi oluşturun ve stoklar tükenmeden siparişinizi tamamlayın! Zira bu minyatür bahçe o kadar güzel ve özel ki ‘anne severler’ tarafından kapış kapış kapışılacakmış gibi görünüyor. En anlamlı anneler günü hediyesi sadece ve sadece Hediye Sepetinde!

Ona,’ anneye hediye salıncaklı minyatür bahçesiyle’ sadece bir bahçeden çok daha büyük şeyler vermiş olacaksınız. Zira bu bahçeyle ona kucak dolusu sevgiyi, doğayı, en sevdiği bitkileri ve özel yapım - kişisel bir hediyeyi vereceksiniz. Orta yaşın üzerinde anneler gün be gün yaşları ilerlediğinizden romatizma, kireçlenme başta olmak üzere birçok rahatsızlıkla uğraşmaktadır bildiğiniz gibi. Dolayısıyla ağrı – sızı çeken bu kişiler dışarı çıkmakta, artık parklara, bahçelere gitmek te zorlanıyor, doğayla buluşmak konusunda engeller yaşıyor olabilir. Oysaki onlara bu salıncaklı minyatür bahçeden hediye ettiğinizde, onlara oturdukları yerden gidebilecekleri bir doğal park hediye etmiş olacaksınız adeta. Dilerseniz bu güzel armağanı ona anneler gününde anneye şiirler eşliğinde de sunabilirsiniz.

Biricik annenize oturduğu yerden bir cennet bahçesi hediye etmek istemez misiniz? Hem de kendine ait olan bir bahçe olacak bu. Bu bahçede yok, yok! Zira iyi bakıldığında hiç ölmeyecek olan bonsai ağacı, doğal çimler, annenize ait bir oturma köşesi, yine annenize ait bir salıncak, bu bahçenin annenize ait olduğunu imgeleyen bir bahçe tabelası ve sadece onun için yazılmış olan harika bir kitap bulunacak. Annenizin gördüğünde ayaklarının yerden kesileceği bu hediyeye evinin en güzel köşesinde bakacağından emin olabilirsiniz.

Hediye internet platformlarının en ideali Hediye Sepeti bu anneler gününde de yanınızda!