Vecihi Baskılı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti

Ürün Kodu : S-8579
99,90 TL 84,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Vecihi Baskılı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Zenit Markada Çakmak ve Sigara Tabakası
  • Çakmak 5 cm x 3.5
  • Tabaka 9 cm x 8 cm

AÇIKLAMA

İnatçı aşık rolündeki Vecihi ile tasarlanan bu şık sigara tabakası ve çakmak beylerin aklını başından alacak! Sizin de Vecihi gibi saf aşık ve inatçı bir sevgiliniz varsa Vecihi Baskılı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti ona yakışacak türden bir hediye olacaktır. Sevgiliniz bu şık seti bir an olsun yanından ayırmak istemeyecektir ve her kullandığında size olan saf ve güzel duyguları pekişecektir. Sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Vecihi Baskılı Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti'ni kaçırmamanızda fayda var.

Sevgililer günü için hediyeler bakıyorsanız ve her zaman aldığınız hediyenin dışında bir hediye almak ve sevgilinizi şaşırtmak istiyorsanız Vecihi baskılı çakmak sigara tabakası hediye seti ile onu bir yandan sevindirirken bir yandan da gülümsetebilirsiniz. Bu nostaljik hediye ile şimdiye kadar aldığınız hediyelerden çok daha eğlenceli ve vintage bir hediye vermek istiyorsanız Vecihi baskılı çakmak sigara tabakası hediye setini hediye alternatifleriniz arasında düşünmelisiniz.

Erkek sevgiliye 1. yıl hediyesi olarak da düşünebileceğiniz Vecihi baskılı çakmak sigara tabakası hediye seti ile sevgilinize orijinal bir hediye verebilirsiniz. Vecihi baskılı çakmak sigara tabakası hediye setin içinde Zenit marka çakmak ve sigara tabakası bulunmaktadır. Çakmak boyutu 5cm X 3.5 cm iken tabakanın ölçüleri de 9 cm X 8 cm’dir. Özel tabakasında istediğiniz adrese veya sizin adresinize postalanmaktadır.

Eğer siz de babalar günü için bir hediye bakıyorsanız ve babaya ne alınır diye düşünüp duruyorsanız Vecihi baskılı çakmak sigara tabakası hediye seti hediyesini babanız ya da baba adayı olan eşiniz için de düşünebilirsiniz. Emin olun babanız bu farklı ve ilginç hediyeyi gördüğü zaman çok sevinecek ve uzun yıllar boyunca hediyenizi çok severek kullanacaktır.