Sevgiliye Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti

Ürün Kodu : 12041

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çakmak 5 cm x 3.5
  • Tabaka 9 cm x 8 cm
  • Çakmak gazlıdır ve gaz doldurulabilir.
  • Zenit Marka Çakmak ve Sigara Tabakası
  • Sevgiliye Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti şık kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Aşkından yanıp tutuştuğunuz sevgilinize, Sevgililer Günü’nü kutlamak amacıyla ya da yalnızca içinizden geldiği için romantik bir hediye vermek istiyorsanız Sevgiliye Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti ile şahane bir sürpriz yapabilirsiniz!

Sevgiliye Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti, “Ona sarıldığım anda zaman dursun, ayrılık vakti hiç gelmesin, çok seviyorum” dediğiniz sevgilinizin her an elinin altında olacak, yaktığı her sigarada sizi anımsayacağı romantik bir hediye seçeneği olarak karşınızda... Kaliteli metal yapısı sayesinde sevdiğiniz kişinin uzun süre kullanabileceği bu set, Zenit marka resimli çakmak ve sigara tabakasından oluşmaktadır. Sette sunulan çakmak gazlı olduğundan, gaz doldurularak tekrar tekrar kullanıma olanak sağlamaktadır.

Şık kutusunda sunulan Sevgiliye Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti, sevgilinize duyduğunuz aşkın bir sembolü olacağına şüpheniz olmasın. Üzerinde birbirini aşkla öpen bir çift silüeti bulunan sigara tabakası ve çakmak seti, hediye paketini açtığı anda sevdiğiniz kişiyi oldukça memnun ve mutlu edecektir.

Sevgilinizin doğum günü yaklaşıyorsa, hazırlıklara bir an önce başlamanızda fayda var. Dilerseniz hediyenizi sevgilinizin yaş gününde arkadaşlarının da katılımıyla sürpriz olarak organize ettiğiniz partide de verebilirsiniz. Başta Sevgiliye Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti olmak üzere, sürpriz organizasyonunuz ve kendi elleriniz ile yapacağınız doğum günü pastası sevgiliye tarifsiz bir duygu şöleni yaşatacaktır, hiç ama hiç şüpheniz olmasın!

“Hediyemi sevgilimin işyerine/ evine direkt olarak göndermek istiyorum. Nasıl hediye paketi yaptırabilirim” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Merak etmeyin, Hediye Sepeti olarak sizi hediye paketi konusunda da asla mağdur etmiyoruz. Sevgiliye Çakmak Sigara Tabakası Hediye Seti, şık kutusunda özenle hediye paketi yapılarak istediğiniz adrese ücretsiz kargo imkanımız ile gönderilmektedir.

Söz konusu sevgiliye hediye ise asla vakit kaybetmeyin, kararınızı ve siparişinizi bir an önce verin. Sitemizde, ödemenizi banka kartı ile güvenle online olarak yapabilir, dilerseniz kapıda ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Unutmayın, Hediye Sepeti tüm özel günlerinizde, “Sevgilime/ eşime hediye almak istiyorum” dediğiniz her an tüm banka kartlarına 6 taksit imkanı ile hizmetinizde!