Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10537
29,90 TL 26,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Matara anahtarlık 4.5 cm x 4.5 cm ölçülerindedir.
  • 30 ml kapasiteye sahip Anahtarlık matara paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  • Matara Anahtarlık içerisinde asitli içecek ve alkol konulabilmektedir.
  • Sızdırmaz kapak ve anahtarlık çengeli bulunmaktadır.
  • 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık özenli paketlemesi ile gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Kartal baskılı OZ 30ml matara anahtarlık sevgilinize, eşinize vereceğiniz en özel anlayış hediyesi!

Erkekler için hediye mi arıyorsunuz? Bu hediye ile ona hediyenin en güzelini, mesajların en güzelini verebilirsiniz.

Sevgilinizi, eşinizi zaman zaman hür bırakmak belki de ilişkilerde ara sıra yapanız gereken en doğru davranış ve anlayış biçimi. Zira özellikle erkekler savaşçı ve özgür yapılarından dolayı doğaya çıkarak huzura ermenin ve keşfe çıkmanın hazzını yaşamak ister. Zira Allah erkeği dışarda yaratmıştır. Bunu eski tarihlerde erkeğin avlanma merakından ve savaş tutkusunda da da görebiliyoruz.

Az da olsa savaşçı ve yırtıcı yapılı olan erkekleri doğada yaptıkları gezintilerden ve kamp hayatından memnun bir şekilde döndüğünde belki de duygularını anlayabilir ve onlarla hemhal olabilirsiniz. Ama onlarla hem hal olduğunuzu ve halinden anladığınızı ona anlatmanın başka bir yolu daha var. Zira Hediye Sepeti’nin bu sayfasında yer alan bu kartal baskılı OZ 30ml matara anahtarlıkla her zaman yanındaymış gibi olacaksınız. Anahtarlık modelleri nin en ilginci de olabilecek olan bu matara kapağında da bir anahtarlık taşıyor olacak aynı zamanda.

Üzerinde kartal baskısı lazer kazıma yöntemleri ile işlenmiş olan bu şık paslanmaz çelik mataralar, aynı zaman da sevdiğiniz erkeğin isim özelleştirmelerini de yüzeyinde taşıyor olacak. 30 ml lik haznesine dilediğiniz içkiyi – suyu veya içeceği doldurabilir ve sızdırmaz kapakla da güven içinde taşıyabilirsiniz. Gideceğiniz yer ne adar uzakta olursa olsun siz kapağını sağlamlıkla kapattığınızda akmadan – sızmadan gideceğiniz her yere sizinle gidecektir. Öte yandan kapağında bulunan çengel anahtarlık aparatı da anahtarlarınızın en güzel yuvası olacak ve asla kaybolmayacaklardır. Aynı zamanda üzerinde taşıdığı kartal baskısıyla da Beşiktaşlılara verebileceğiniz harika bir armağana dönüştürebilirsiniz bu şık matarayı. Hediyelik market Hediye Sepeti her farklı karaktere farklı tür de hediyeler önermeyi ihmal etmiyor.

Hayatınızda özel bir yere sahip beyler için anlam dolu bir hediye oluşturduk ve beğeninize sunduk; Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık.

Erkeğe özel gün hediyesi olarak hem kullanışlı hem de oldukça şık bir hediye olabilecek bu matara anahtarlık şimdiye kadar seçtiğiniz en güzel hediye olacaktır. Çünkü Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık üzerine lazer kazıma yöntemi ile yazılan isim ve soyisim ile kişiye özel hazırlanıyor. Bu sayede ömürlük bir hediye olabilecek bu matara anahtarlık beyleri keyiflendireceği gibi kendilerini özel hissetmelerini de sağlayacaktır. Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık'ın içerisine diledikleri içecekleri koyabilirler ve istedikleri yerde istedikleri zaman keyifle yudumlayabilirler. Anahtarlık mataranın kapağı sızdırmaz olduğundan içeceklerin dökülmesi imkansızdır. Böylelikle ister ceplerinde isterlese de ellerinde rahatlıkla taşıyabilirler.

Erkeğe özel gün hediyesi olarak satın alabileceğiniz Kartal Baskılı 1 OZ 30ml Matara Anahtarlık'ı babaya hediye, sevgiliye hediye, eşe hediye veya yakın arkadaşa hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu onları hem şaşkınlığa uğratacak hem de özel hissettirecek bir armağan olacaktır.