İsim Ve Harf Baskılı Şeffaf Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%14 indirim
29.9 TL
25.71 TL
Ürün Kodu : 16526

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 6.5 x 4 cm boyutlarındadır.
  • Anahtarlık sert şeffaf akrilik malzemeden imal edilmektedir.
  • Anahtarlığın 1 yüzüne baskı yapılmaktadır.
  • İsim Ve Harf Baskılı Şeffaf Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdikleriniz için hediyeler almak onları her zaman mutlu eden bir eylemdir. Çünkü hediyeler sevginin ve verilen değerin özel bir yansıması anlamına gelirler. Onların böylesi mutluluklar yaşamak ve aranızdaki bağların güçlenmesi için de özel tasarım hediyeler tercih etmeniz çok daha anlamlı olacaktır. İsim Ve Harf Baskılı Şeffaf Anahtarlık sayesinde sevdiklerinize hediye seçiminizde tamamen ayrıcalıklı davranabileceksiniz.

Özenle tasarlanacak olan bu isimli anahtarlık hediye vereceğiniz kişiye özel olacağından kendisini daha mutlu ve ayrıcalıklı hissetmesi için etkili olacaktır. Sert şeffaf akrilik malzemeden üretilen anahtarlık tasarımı ve görünümü ile şık ve modern bir görünüme sahip olup yakınlarınızın ev, iş ve araç anahtarlarını kullanmalarına olanak tanıyor.

Yüksek baskı kalitesi ile sevdiklerinizin isminin ve isimlerinin baş harfinin büyük şekilde yazıldığı anahtarlık zamana ve kullanıma bağlı olarak eskime de göstermiyor, bu sayede çok daha uzun süreli bir kullanım imkânı yaratıyor. Sevdiklerinizin her kullanımda sizi ve onlara verdiğiniz değeri hatırlamalarına neden olacak bu özel anahtarlığı sevgilinizden arkadaşlarınıza kadar tüm sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Ayrıca doğum günlerinden sıradan bir güne varıncaya değin her güne uygun olacak hediye sevdiklerinizi mutlu etmeyi başaracaktır.