Kişiye Özel Sarı Lacivert Taraftar Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 16522

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 6.5 x 4 cm boyutlarındadır.
  • Anahtarlık sert şeffaf akrilik malzemeden imal edilmektedir.
  • Anahtarlığın 1 yüzüne baskı yapılmaktadır.
  • Kişiye Özel Sarı Lacivert Taraftar Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Takım sevgisi pek çok sevgiden daha üstün durumdadır. Taraftarlar takımlarının başarıları ile mutlu olurken, onların zor zamanlarında destek olarak bu anların geçmesini beklerler. Her durumda ise takımlarının sevgisini taşıyan taraftarlar için tercih edeceğiniz hediyelerde de onların çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Fenerbahçe taraftarı olan yakınlarınız için özel ve şık bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Kişiye Özel Sarı Lacivert Taraftar Anahtarlık doğru karar olacaktır.

Her Fenerbahçe taraftarını mutlu edecek olan bu özel isim yazılı anahtarlık şeffaf sert akrilik malzemeden yapıldığı için uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda yüksek baskı kalitesi ile zamana ve kullanıma bağlı olarak üzerindeki baskılar da solma ya da silinme göstermez. Fenerbahçe taraftarı olanları her açıdan mutlu edecek olan bu anahtarlık isim yazılı olduğu için de çok daha özel anlamlara sahip bir hediye olarak öne çıkıyor.

İsim yazılı hediyeler, sıradan hediyelere göre özel hazırlandıkları için yarattıkları etki de daha fazla olmaktadır. Herkes kendisine özel hediyeler verilmesinden mutluluk duyacağı için Fenerbahçe taraftarı olan yakınınız için böylesi bir hediye tercih etmeniz onun hem takım sevgisini her zaman yanında taşımasına hem de kendisini çok özel hissetmesine yardımcı olacak.