Natural Harf Tasarımlı Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 16530

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 6.5 x 4 cm boyutlarındadır.
  • Anahtarlık sert şeffaf akrilik malzemeden imal edilmektedir.
  • Anahtarlığın 1 yüzüne baskı yapılmaktadır.
  • Natural Harf Tasarımlı Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz, arkadaşlarınız kısacası tüm yakınlarınız için hem özel günlerde hem de sıradan bir günü özel güne çevirmek için özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız özenli tasarımı ile öne çıkan Natural Harf Tasarımlı Anahtarlık tercih edebilirsiniz. Bu özel anahtarlık tüm sevdiklerinizi mutlu edebilecek ve her şeyden önce onlara ne kadar çok değer verdiğinizi de gösterecektir. Çünkü isimlerinin baş harfine özel olarak tasarlanacağı için anahtarlık bu sayede kendilerinin kullanımından büyük keyif almalarına neden olacaktır.

Bu özel anahtarlık fiyatları ile de herkesin kolayca sevdiklerini mutlu etmesini sağlıyor. Günlük yaşamda ev, iş ya da araç için sıklıkla anahtar kullanılmaktadır. Anahtarların korunması ve arandıkları zaman kolayca bulunmaları için anahtarlık kullanımı da önemli olmaktadır. Özellikle estetik bir görünüm yakalamak için de anahtarlıklar herkes tarafından kullanılmaktadır.

Tüm bu özellikleri ile sevdiklerinizi çok mutlu edecek olan bu özel hediye günlük yaşamda her zaman yanlarında olacağı için her kullanımda sizi anımsamalarına imkân verecektir. Yüksek baskı kalitesi sayesinde uzun ömürlü bir tasarıma ve kullanıma sahip olan anahtarlık her zaman sevdiklerinizin yanında olacaktır. Geniş ağız kışı sayesinde araç anahtarları için de kullanıma uygundur.