Anahtarlık- Canım Babam'a

Ürün Kodu : S-3062
24,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 28 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.

Anahtarlık - Canım babama hediyesi sayesinde babanıza can alıcı bir hediye verin!

Aileler; en büyük arkayı, en büyük gücü ve desteği kesinlikle babadan alır. Bu yüzden yükü ağır olan biricik babalarımızı ne kadar sevindirsek hatta şımartsak azdır. Hiç kuşkusuz ki babaların en çok sevdikleri varlıkları da biricik çocuklarıdır. O halde çocuklarıyla birlikte çektirdikleri resimlerin üzerinde bulunduğu bir anahtarlık babaları büyüleyecek niteliklerde olacak sizce de öyle değil mi?

 

Sadece bu kadar da değil. Birde bu özel anahtarlıkların üzerinde çocuklardan babalarına iletilecek olan en can alıcı, gönül okşayıcı sevgi mesajları da olacak Gün içinde aile babalarının üzerinde taşıyacakları bu güzel anahtarlıklar, büyük bir güç ve sevgi odağı olacaktır. Babalar günü hediye si olarak bu fotoğraflı anahtarlıklardan onlara aldığınızda, yılın bomba hediyesini babanıza armağan etmiş olacaksınız.

Gün yoğunluğunda sabrını ve enerjisini tükettiğini düşünen tüm babalar bu sevgi dolu anahtarlıklarına baktıklarında tüm enerjilerini tekrar toplayarak motive olacaklardır. Babaya özel hediyeler düşünüyorsanız, bomba hediyeyi hazırlayın ve daha fazla vakit kaybetmeden hemen siparişinizi oluşturun ki bu mucizevi hediyeyle onu gülümsemeye boğun.

 

Biricik babanızı en pozitif enerjilerle donatmak ve her zaman yanında olduğunuzu ona hissettirmek isterseniz, mutlaka bu güzel ve sıcacık anahtarlıklardan onlara birer tane hediye edin diyoruz. Fotoğraflı anahtarlık, bu güne dek gelmiş geçmiş aldığı en etkileyici hediye olacaktır.

 

Biricik babanıza ya da çok sevdiğiniz eşinize canının parçası çocuğuyla olan bir resmini ve ona özel bir mesajın yazılı olduğu anahtarlığı hediye etmek ister misiniz? Evine ait anahtarlıkları ona artık sıradan bir anahtardan çok daha fazlasını ifade edecek. Bu anahtarlık ile anlam kazanacak anahtarlar onun için çok özel olacak.

İçerisine en güzel fotoğraf karesini yerleştirip, babanıza doğum gününde hediye edebileceğiniz bu anahtarlık sadece size özel olacağı için anlamını hiç kaybetmeyecek ve ömür boyu kullanılacak bir hediye olacak.

Anahtarlık- Canım Babama'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • 5x5 cm boyutlarındadır.
  • Bir yüzeye mesajınız, diğer yüzeye resminiz basılır.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.

Yorum Yaz

Özlem K.
Ozenli calismaniz ve paketlemeniz icin tesekkurler
20.06.2017
seda .
Her seferınde hızlılıgıyla paketındekı özenle bır kez daha yanıltmadı ve şaşırtmadı.
15.06.2017
Seda a.
Babalar günü hediyesi
Babama kargoyla gönderdim ulaşım konusunda harikasınız...ve çok güzel fiyatta göre müthiş bir hediye olmuş teşekkür ederim
22.06.2016