Kişiye Özel Siyah Beyaz Taraftar Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
89.90 TL
Ürün Kodu: 16521

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Anahtarlık 6.5 x 4 cm boyutlarındadır.
  • Anahtarlık sert şeffaf akrilik malzemeden imal edilmektedir.
  • Anahtarlığın 1 yüzüne baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Beşiktaş tarafı olan yakınlarınız için özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Kişiye Özel Siyah Beyaz Taraftar Anahtarlık doğru tercih olacaktır. Tasarımı ve anlamı ile en güzel anahtarlıklar arasında kendisine yer bulan bu hediye takım sevgisinin her zaman göz önünde olmasını sağlıyor. Ayrıca takımlarının renklerini her zaman yanlarında taşımalarını da sağlayan bu özel anahtarlık ile birlikte Beşiktaşlı olan yakınlarınızı çok mutlu edebileceksiniz.

Takım tutanlar için takımları yaşamlarındaki en özel şeylerden birisidir. Onun başarıları ile mutlu olmak, zor anlarında yanlarında olmak ve hiçbir zaman sevgisinden vazgeçmemek her taraftarın katıldığı ortak paylardır. Bu bakımdan Beşiktaş sevgisini her zaman yüreğinde taşıyan yakınlarınız için bu özel tasarım anahtarlık doğru bir tercih olacaktır.

Sert şeffaf akrilik malzemeden yapıldığı için estetik ve modern bir görünüme sahip olan anahtarlık bu sayede sevdiklerinizin büyük bir beğeni ile anahtarlıklarını kullanmalarına neden olacaktır. Ayrıca yüksek baskı kalitesi ile anahtarlığın üzerine isim yazılması da hediyeyi çok daha ayrıcalıklı ve özel hale getirmektedir. Çünkü isme özel hediyeler tercih etmek normal hediyelere kıyasla sevdiklerinizin mutlu olması için çok daha etkili olurlar. Hem anlamı hem de tasarımı ile anahtarlık sevdiklerinizi çok mutlu edecek.