İsme Özel Arma Tasarımlı Metal Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 16286

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerkeneler

  • Metal malzemeden imal edilmiştir.
  • Metal bölümü broz renk, özelleştirme bölümü suni deridir.
  • Ürün boyutları: 3.5 x 4 cm'dir.
  • İsme Özel Arma Tasarımlı Metal Anahtarlık​ hediye paketi yapılarak geönderilmektedir.

Sevdiklerinize en güzel anahtarlıklar çeşitleri arasında öne çıkan İsme Özel Arma Tasarımlı Metal Anahtarlık sayesinde kullanışlı ve şık bir hediye verebilirsiniz. Günlük yaşamda sıklıkla kullanılacak ve sevdiklerinizin anahtarlarının güven içinde olmasını sağlayacak olan bu özel anahtarlık ile birlikte harika bir kullanım olanağı yaratabileceksiniz.

Sevdiklerinize özel günlerde hediye almak ve sıradan bir günü özel hale getirmek için hediyeler seçmek onları ne kadar çok sevdiğinizi göstermek için fırsat verirler. Özellikle yeni ev taşınmalarında eve yönelik olan hediyelerin tercih edilmesi de önem taşır. Kullanım alanı bakımından şık ve zarif bir ev hediyesi olacak bu özel anahtarlık ile birlikte sevdiklerinizi ne kadar düşündüğünüzü gösterebileceksiniz.

Özenli ve şık tasarımı ile birlikte her kullanımda zarif bir kullanım imkânı yaratacak olan bu özel anahtarlık, dayanıklı yapısı sayesinde de kullanım kolaylığı vermektedir. Metalden yapıldığı için paslanmalara ve darbelere karşı dayanıklı olan anahtarlık tüm bu özellikleri ile birlikte kullanışlı ve pratik bir kullanım imkânı yaratarak sevdiklerinize verdiğiniz değeri gösteriyor.