Yeni Ev Hediyesi Sevimli Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 15826

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 5x5 cm boyutlarındadır.
  • İki yüzüne de farklı harfler süblimasyon baskı yapılabilir.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • Yeni Ev Hediyesi Sevimli Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni ev almak her zaman ayrı bir mutluluk getirir. Özellikle yıllar boyunca yapılmış birikimlerin değerlendirilmesi sonucunda ev sahibi olanlar, evlerine kavuşmanın mutluluğunu çok yüksek perdeden duyarlar. Artık kendilerinin evleri olmuş ve bu sayede yeni bir hayata başlayabileceklerdir. Ev almak bazı durumlarda kişilerin yaşamlarındaki en büyük gayelerden birisi olduğu için ev alan yakınlarınızın mutluluklarını paylaşmak için de onlara özel hediyelerde destek olmak ve mutluluklarının daha da artmasını sağlamak önemlidir. Yeni ev alanlara ev hediyesi almak hem mutluluklarına ortak olmak anlamı taşıdığı gibi aynı zamanda da yeni evden dolayı duyulan memnuniyeti ifade etmektedir. Tüm bunlar ile birlikte ev hediyesi tercihinde ayrıcalıklı ve kullanışlı hediyelerin seçilmesi de önemlidir.

Yeni evi olan yakınlarınız için özel ve sevimli bir ev hediyesi tercih etmek istiyorsanız Yeni Ev Hediyesi Sevimli Anahtarlık kullanabilirsiniz. Tamamıyla yeni ev alanların mutluluklarını arttırmak için kullanışlı ve elverişli olacak anahtarlık böylece yeni ev heyecanın da her zaman taşınmasını sağlayacaktır.

İki yüzüne de farklı harfler ile baskı yapılmakta ve böylece hediye verdiğiniz yakınınızın ismini üzerine yazdırabilirsiniz. Sert parlak ve pürüzsüz yüzeyi uzun ömürlü kullanım sunarken, bu sayede yakınlarınızın ev mutluluklarına da katkıda bulunabilirsiniz.