Sevgiliye Hediye Film Şeridi Baskılı Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 12927

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Sevgiliye Hediye Film Şeridi Baskılı Anahtarlık​ 5x5 cm boyutlarındadır.
  • İki yüzeyinede fotoğrafınızın basılmaktadır.
  • Kaliteli bir baskı için en az 1 MB 'lık fotoğraf göndermeye dikkat ediniz.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • Sevgiliye Hediye Film Şeridi Baskılı Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anahtarlıklar arasında en güzel hediyelikler fotoğraf baskılı ve kişisel olan zarif tasarımlar. Doğum günü ya da sevgililer günü, yılbaşı veya yıldönümü için aradığınız hediye bu şık tasarımlı film şeridi anahtarlıkla sizin oluyor. Gülüşüne hayran olduğunuz biricik sevgilinizi bir defa daha gülümsetmek için bu hediyeye en güzel resminizi yerleştirtmeniz kafi gelecek. Sizin de erkeklere hediye önerileri arasında görebileceğiniz film karesi temalı ve fotoğraf baskılı bu anahtarlık her iki tarafında da gülen gözlerinizi taşıyor.

Kadın ve erkeklerin beğenisini toplayan bu tasarım sevgililer gününün en pratik ve beğenilen hediyeleri arasında zirvede bulunuyor. En kızgın sevgilileri bile yumuşatacak güçteki bu anahtarlık, minik jestler için de sevgililer günü için de mükemmel bir seçim oluşturacak. Hediye sepetlerinize ve sürprizlerinize de bu güzel tasarımı ekleyebilirsiniz. Sürprizleriniz için vazgeçilmez bir ürün; 5 x 5 cm ebatlarında, pratik, renkli ve şık hem de kişiye özel bir hediye.

Siyah beyaz, şık ve etkileyici çerçeve tasarımına sahip olması da hem kadınların hem erkeklerin bu ürünü çok sevme nedenleri arasında bulunuyor. Dilerseniz kızlara hediye seçenekleri arasında da film şeridi anahtarlığı değerlendirebilirsiniz. En güzel karelerinizden birini seçerek baskı için siparişinize eklediğinizde film şeridi tasarımlı bu güzel anahtarlığı sevgiliniz için tamamıyla kişiselleştirmiş oluyorsunuz. Anahtarlığınız hazırlanırken sevgiliniz için, ikinizin o tatlı fotoğrafı anahtarlığın ön yüzüne kaliteli bir şekilde basılarak uygulama yapılıyor.