Kişiye Özel Sarı Kırmızı Taraftar Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 16523

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Anahtarlık 6.5 x 4 cm boyutlarındadır.
  • Anahtarlık sert şeffaf akrilik malzemeden imal edilmektedir.
  • Anahtarlığın 1 yüzüne baskı yapılmaktadır.
  • Kişiye Özel Sarı Kırmızı Taraftar Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sarı kırmızı renklere gönül bağlamış ve her şeyden çok yaşamında bu renklere değer veren yakınlarınız için özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız özel ve şık tasarımı ile Kişiye Özel Sarı Kırmızı Taraftar Anahtarlık seçebilirsiniz. Bu özel anahtarlık yüksek baskı kalitesi ve sarı kırmızı renkleri ile sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. Galatasaray sevgisinin her zaman göz önünde olmasını ve takımlarına her yerde destek vermek isteyenleri mutlu edecek olan bu anahtarlık ile sarı kırmızı renklere bağlı olan yakınlarınızı çok mutlu edebileceksiniz.

Sert şeffaf akrilik malzemeden üretilen anahtarlık kullanım açısından hem uzun ömürlü hem de estetik bir görünüme sahiptir. Özellikle üzerine yazılan yüksek baskı kalitesi ile isim bilgileri hediye olarak vereceğiniz yakınlarınızın daha da mutlu olmasına imkân tanımış olacaklar.

Takım sevgisinin hiçbir zaman bitmeyeceğini ve her zaman göz önünde olmasını sağlayacak olan bu özel anahtarlık ile birlikte Galatasaray’a bağlı olan yakınlarınızı mutlu edecek ve takımlarının renklerinin her zaman göz önünde olmasını sağlayabileceksiniz. Takımlarının zafer anlarından sıradan bir günde onları mutlu etmek istediğiniz anlara kadar her zaman hediye olarak tercih edebileceğiniz anahtarlık bu özellikleri ile birlikte eşsiz bir hediye vermenizi mümkün kılıyor.