Arma Desenli Sigara Tabakası

Ürün Kodu : S-3027
54,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Arma desenli sigara tabakası, sevgilinize yaş gününde büyük bir sürprizin yanında aynı zamanda büyük te bir jest olacak.

Bazı küçük objeler hayatımızda tarzımıza tarz katmak konusunda sandığımızdan çok daha etkilidir. İşte sigara tabakaları da, işlevselliğinin yanı sıra tarzımız konusunda etrafımızdakilere birçok şeyden bahsedebilir. Dilerseniz siz de bu gibi küçük şıklıklarla sevdiklerinizin tarzını belirleyebilir, hatta vurgulayabilirsiniz de

Örneğin sevgilinize hediye konusunda bu yaş günü için farklı bir şıklık yaratmak istiyorsanız bu sigara tabakası tam yerinde bir hediye olacaktır. Bunun için birden fazla birçok sebep sayabiliriz sizlere.

Her şeyden önce bu şık sigara tabakası çok stil bir armanın içinde sevgilinizin ad ve soyadı baş harflerini üzerinde taşıyor olacak. Yanı sıra hem metal hem de ahşap birlikteliğini bir bütün de barındırarak doğanın en güzel dokularını sevdiğinize taşıyacak. Bu birliktelikten ortaya çıkmış olan isme özel mükemmel bir sigara tabakası sevdiğiniz erkeğe şık dizimli, hava almamış ve taptaze tütünleri düzgün bir şekilde sunacak. Cebinden klişe bir sigara paketi çıkararak yakmak yerine, şıklığının en büyük tamamlayıcısı olarak mekanlarda sigara taşımasında da vesile olacaktır.

Farklı hediyeler arasından hediye seç me imkanıyla, Hediye Sepetinde erkeklere en güzel hediyeler bulma fırsatı her zaman elinizde.

Tıpkı erkek sevgiliye hediye fikirleri konusunda bu şık sigara tabakasında olduğu gibi…

Arma desenli ahşap sigara tabakası ile sevgilinize doğum gününde hayatının hediyesini vererek mutluluktan havalara uçmasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliye özel ahşap sigara tabakası dayanıklı metal malzemeden üretilmiş olup kaliteli ahşap malzeme ile kaplanmıştır.


Üzerine yazılacak isimler lazer işlemesiyle yapıldığından asla silinme olmayacaktır. Özel tasarım arma içerisine yazdıracağınız sevgiliniz baş harfleri ile sigara tabakasına anlam katabilir ve özel bir hediye olmasını sağlayabilirsiniz.

Arma Desenli Sigara Tabakası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Metal gövde üzerine ahşap kaplamadır.
  • Ölçüleri: 10 cm x7.5 cm x 1.2 cm'dir.

Yorum Yaz

Çiğdem k.
teşekkür ederim
Hızlı hizmetiniz , istediğim ürünü en iyi şekilde ilettiğiniz ve müsteri hizmetlerinde çalışan arkadaşların kibarlığı ve ilgileri için çok teşekkür ederim . Aldığım hizmetten çok çok memnun kaldım .
10.03.2017