Resimli Puzzle A5 - 40 Parça

Ürün Kodu : S-3082
22,50 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Bu 40 parçadan oluşan eğlenceli puzzle tabloyu 7’ den 77’ ye her kese armağan edebilirsiniz.

Puzzle yapmak çok eğlenceli bir iştir. Birbirine uyumlu puzzle parçalarını takıp – çıkartmak suretiyle deneye - deneye puzzle resmini oluştururken vaktin nasıl geçtiğini bilemezsiniz. Peki, ya kendi puzzlenızı yapıyorsanız, eğlencenin ve heyecanın dozajını tahmin edebiliyor musunuz?

Örneğin bu 40 parçalı kişiye özel fotolardan üretilen puzzle parçalarını yeni evlenen bir çifte eğlenceli bir ev hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Yeni evli olan bu çiftin düğün günlerindeki en tatlı anlarının resim edildiği bu yap – boz, yaparken onları çok eğlendireceği gibi evlerinde de çok güzel bir tablo vazifesi görecek. Ev hediyesi önerileri konusunda emin olun ki bu hediye sizden başka kimsenin aklına gelmeyecektir.

Öte yandan küçük yavrularınıza da bir sürpriz olarak bu hediyelik yap – bozdan hazırlatabilirsiniz. Minik yavrularınızın çekilmiş olduğu en güzel fotoğrafı seçin ve özelleştir butonundan yükleyerek Hediye Sepetine gönderin. Hediye Sepeti sizin için yavrularınızın en güzel yap – bozunu hazırlasın. Sevdiklerinizi üzerinde barındıran bir yapboz resmi hazırlatarak küçükten büyüğe tüm sevdiklerinizin gönlünü alabilirsiniz.

Hatta dilerseniz aile büyüklerinizle bile topluca çektirdiğiniz bir resmin puzzle baskısını Hediye Sepeti platformundan bastırtabilirsiniz. Tüm ailece bir araya gelerek bu yapbozu defalarca bozarak, defalarca bir araya getirerek eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Ve dilediğiniz zamanda çerçevesine yerleştirerek tekrar duvara asabilirsiniz. Hediye Sepetine geldiğinizde aynı gün kargo hediye avantajıyla birçok hediyelik ürüne sahip olabil

Yeni evlenen arkadaşınıza düğün hediyesi almak istiyorsanız ona eşiyle eğlenceli dakikalar geçirebileceği sonunda harika bir resimle karşılaşabilecekleri 40 parçadan oluşan puzzle armağan hediye edebilirsiniz. Bu puzzle yıllarca saklanabilecek bir hediye olup tablo olarak da evin en güzel köşesine anlam katabilecek özellikte.


En güzel kareden oluşan fotoğrafı sabırsızlıkla tamamlamak isteyecek ve bu mutlu yaşamalarını sağlayacağınız arkadaşınız böylesine özel bir hediye verdiğiniz için size minnettar olacak.

Resimli Puzzle A5 - 40 Parça'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 148 mm x210 mm ölçülerindedir.
  • Toplam 40 parçadan oluşmaktadır.

Yorum Yaz

yasemen ç.
KIZIM BAYILDI :)
03.01.2017
Ali M.
Kaliteli, hızlı teslimat
Ürünlerden memnun kaldım, oldukça hızlı bir teslimat, teşekkürler
26.12.2016
Dursun e.
Çok güzel olmuş
14.07.2015