Mühendis Arkadaşa Hediye Esprili Deri Not Defteri

Ürün Kodu : S-13385
59,90 TL 49,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

AÇIKLAMA

Yakın arkadaşınız için bir doğumgunu hediyesi seçmeniz gerekiyor ve ne alacağınızı bulamıyor musunuz? Mühendislik mesleğini seçmiş arkadaşlarınız söz konusuysa onlara özel olarak düşünülmüş kategorilerde harika fikirler sizi bekliyor. Sayılarla, çizimlerle ve ölçümlerle uğraşıp durdukları bu kıymetli alana atıfta bulunan esprili bir hediyelik fena olmazdı değil mi? Sizin için işte hazırda bu işin de kolayı var. Mühendislerin genellikle kelimelerle değil rakamlarla arasının iyi olduğunu vurgulayan sevimli kapağa sahip bir tasarım!

Belki erkek için doğum günü hediyesi ürünlerin arasında da dikkatinizi çekmiş olan bu defterler arasında matematik esprili model en özeli. Deri kaplı ve kişisel bir anlama sahip, hem de renkli alternatiflere sahip olanlardan biri. En beğenilecek çeşidi seçebilesiniz diye kahve rengi, mavi ve kırmızı olarak siparişinizi oluşturacağınız üç kapak bulunuyor. Bunlardan biri sizin de mühendis arkadaşınızın armağanı olacak. Özellikle bu şık renkler ile vazgeçilmez hediye alternatifine dönüşen not defterinin sert kapağı ve kaliteli iç dizaynı alan kişiyi çok mutlu ediyor.

Diğer online hediyeliklerden farkı çok yalın bir görünüme sahip olması; bir de yüksek kullanışlılık gösterdiği için alan kişiyi sevindiriyor.  13 x 21 cm ebatlarındaki bu not defteri aldığınız kişi için tatlı bir anlam ifade edecek. Matematikte iyi olan mühendisler için özel düşünülmüş, yıl dönümü veya doğum günü gibi günlerde alınası bir sürpriz.