Kişiye Özel Masa Saati

(27 Ürün)
Kategoriler
Kişiye Özel Masa Saati
27 Ürün
Filtrele

Kişiye Özel Masa Saati ile ilgili Editör Açıklamaları

Hayatınızın en güzel zamanlarında yanınızda olanları hatırlayın! Zamanınızı güzel geçirmeniz için katkı sağlayan ve sizlere harika anılar armağan eden sevdiklerinizi… Her zaman sevgisini belli eden ve sizlerin mutluluğunu önemseyen yakınlarınızı hatırlayın ve onlara anlamlı bir hediye ile unutulmaz bir hatıra bırakın. Hediye Sepeti olarak sizlere birçok çeşidini sunduğumuz çok özel masa saatlerinden birini tercih ederek, kişiselleştirin ve sevdiklerinizin özel günlerine anlam katacak bir hediye ile karşılarına çıkın…

Adeta zamanın, geçmişin önemine vurgu yapacak bir hediye olarak masa saatleri ile sevgilinize harika bir yıl dönümü hediyesi sunabilir, ona bu özel günde her zaman göz önünde bulundurmak isteyeceği bir hatıra bırakabilirsiniz. Masa saati modelleri arasından sevgiliniz için tercih edeceğiniz camdan bir kalp üzerine yerleştirilen saat ile yıldönümü sürprizinizi renklendirebilirsiniz. Camdan kalp üzerine yazdıracağınız mesaj ile sevgilinize duygularınızı en güzel şekilde ifade edebilir, hediyeyi daha romantik bir hale getirebilirsiniz. Kalbinizin birlikte çarptığı, yüzlerinizin birlikte güldüğü biricik sevgilinize çok özel gününüzde böyle bir masa saati sunarak onunla geçirdiğiniz güzel zamanları anımsatacak mesajınızla, unutulmaz bir an yaşatabilirsiniz.

Sevgiliniz için dilerseniz kalp şeklinde, sadece isimlerinizi taşıyan kırmızı renkte bir masa saati de tercih edebilir, Sevgililer Gününde yapacağınız romantik sürprize somut bir hatıra katabilirsiniz. Sevgilinizin çok seveceği ve evinde veya ofisinde kullandığı masada muhakkak yer vermek isteyeceği kişiye özel masa saati ile sevgilinize ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirebilirsiniz. Varlığıyla hayatınıza anlam katan ve iyi günde kötü günde yanınızda olan sevgiliniz için ilginç ve romantik bir tercih yapmak istiyorsanız isimlerinize özel hazırlatabileceğiniz kalpli masa saati ideal bir seçenek olacaktır.

Camdan bir kalp üzerine anneniz için yazdıracağınız mesajla harika bir Anneler Günü hediyesi ortaya çıkarabilir, annenize duygularınızı kalıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Ya da babanızla fotoğrafınızın yer alacağı kalpli bir masa saatini babanızın doğum gününde sunarak onu çok mutlu edebilirsiniz. Kişiye özel saat ile babanız kendisini çok özel hissedecek ve saat üzerinde yer alan fotoğraf ile her zaman size olan bağlılığını anımsayacaktır. İş yerindeki masasında severek kullanacağı çok özel masaüstü saat babanızın en değerli eşyaları arasında yerini alacaktır. Masa saatleri modelleri arasında arkadaşlarınıza iş hediyesi olarak tercih edebileceğiniz çok şık ürünler de mevcut. Okulunu bitirerek mesleğini eline alan, yeni bir işe başlayan veya işinde yükselen arkadaşlarınıza desteğinizi belirtmek amacıyla sunabileceğiniz şık bir masa saati, etkileyici bir iş hediyesi olacaktır. Metal kaideli manyetikli bir kum saati arkadaşınızın ofisine hoş bir hava katacak, etkileyici bir ofis aksesuarı olarak masasında, sizden hatıra olarak yerini alacaktır.

Birlikte keyifli zamanlar geçirdiğiniz arkadaşınızın doğum günü için de çok özel bir resimli masa saati hazırlatabilir, ona etkileyici bir hatıra bırakabilirsiniz. Kişiye özel tasarımlar arasında arkadaşlarınızı özel hissettirecek resimli bir saat ile akılda kalıcı bir doğum günü hediyesi vererek onu çok mutlu edebilirsiniz. Esprili bir hediye tercih etmek istiyorsanız dinamit tasarımlı bir saat, sanata vurgu yapacak bir saat tercih etmek istiyorsanız Salvador Dali’nin eserinden ilham alınarak tasarlanan bir masa saati ile doğum günü hediyesi arayışınızı sonlandırabilirsiniz.

Birçok çeşidiyle karşınıza çıkan masa saatlerine Hediye Sepeti’nde bir tıkla ulaşabiliyor, sevdiklerinizin isimlerine veya fotoğraflarına özel olarak kişiselleştirebiliyorsunuz. Oldukça uygun masa saati fiyatları sayesinde sevdiklerinize küçük ama anlamlı bir hediye sunacak, sizin için ne kadar özel ve kıymetli olduklarını sadece hediyenizi vererek hissettirebileceksiniz…