Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati

Ürün Kodu : S-11498
69,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Atatürk Tasarımlı Hediye Duvar Saati özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

Alkan k.
30.07.2020
Teşekkürler
Her zaman hızlı,her zaman kaliteli,her zaman özenlisiniz, teşekkürler

AÇIKLAMA

Atatürk tasarımlı hediye duvar saati vatanına, milletine düşkün tanıdıklarınıza verilebilecek en özel hediye!

Kurtuluş Savaşının büyük kumandanı ve ülkemizin ölümsüz lideri Mustafa Kemal Paşanın en güzel görselleriyle yer aldığı harika bir saat. Diğer yandan Çanakkale şehitliğinin anıtı ve Çanakkale gazilerinin, vatan şehitlerinin en güzel şekilde tasvir edildiği bu özel duvar saatiyle evlerinizde en güzel Ata köşesini yaratın. Hem de isme ve tarihe özel sonsuzluk temalı nitelikleriyle.  Büyüklerinize, gazilere, gazi torunlarına, sevdiklerinize, yakınlarınıza armağan edebileceğiniz tarihimiz, kökenimiz kokan harika bir hediye duvar saati. Babalar için hediyeler aradığınız zamanlarda ise onları derinden etkileyecek bu duvar saati ile  babanızı büyüleyebilirsiniz.

 

Her birimiz üzerine ayak bastığımız vatan topraklarının varlığını ve bütünlüğünü Mustafa Kemal Paşaya borçluyuz. Evet bunu biliyor ve sık sık da dile getiriyoruz. Ama acaba bu güzel mirasın miğferleri olarak bazı değerlere gereken önemi veriyor muyuz? Gerçek bir vatan bilincini yaşıyor muyuz örneğin? Tarihte bu konuda Mustafa Kemal’in, yani ulu önder Atatürk’ün çabasını gerektiği kadar yad ediyor muyuz? Ya da gerek Kurtuluş Savaşında ya da Çanakkale Savaşında vatan uğruna canını hiçe saymış, kanları dökülmüş şehitlerimizi iyi anlayabiliyor muyuz? İşte tüm bunları düşünerek evlerinize ve sevdiklerinize alabileceğiniz anlamlı bir hediye. Babalar günü kutlama sözleri ile babalar gününde biricik babanıza  verebileceğiniz muhteşem de  bir armağan aynı zamanda.

 

İşte bütün bu sorulara güzel bir cevap olarak evlerimizde güzel bir Ata ve şehitlerimiz köşesi yaratabilmemiz adına özel bir duvar saati Hediye Sepeti’nin bu sayfasında sizler için sergileniyor. Atatürk tasarımlı duvar saatiyle; Büyük taaruz sabahı Afyon Kocatepe de  Atamızın çekilen ünlü resmini, Çanakkale şehitliği anıtını, şehitlerimizi, şehit kanı ve al bayrağımızın renk  tonundaki en güzel kırmızı tonlarıyla bu  saat ile duvarlarınıza taşıyın. Yine sisli bir ay ışığı önünde güzel sancağımızın ay – yıldızlı  formunda tasarlanmış bu  Duvar saati sevdiklerinize verebileceğiniz en özel hediye olacaktır.