Kalp Masa Saati Sevgililer Günü Hediyesi

Ürün Kodu : S-2893
54,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Eğer sevgililer gününde kalbinizi sevgilinize açıp gösteremiyorsanız, ona camdan kalbinizi verin! …

Duygularımızı bazen ne kadar da dile vurdursak, tatmin olamayız. Ona sevgimizi anlatmakta güçlük çekeriz. Kelimeler eskimiş gibi gelir.  Zira aşkım, seviyorum sözcükleri görsel bir objeyle de süslenmeli öyle değil mi? O zaman gelin bu şahane tasarımlı şık ve estetik camdan kalpli masa saatini ona en güzel mesajlarla hediye edin.

Bu saat, üzerinde lazer tekniğiyle işlenmiş olan birbirinden güzel desenlere sahip. Yanı sıra üzerine de dilediğinizce mesajlar yazdırabileceğiniz bir sürü alana sahip. Örneğin en üst satıra ona nasıl hitap ediyorsanız yazdırabilirsiniz. Aşkım, canım, kelebeğim, papatyam v.b. ona nasıl hitap ediyorsanız içinizden geldiği gibi bu aşk saatinden ona seslenebilirsiniz.

Sonrasındaki boşluğa da ona olan sevginizi satırlarca aktarabilirsiniz. Onu ne kadar çok sevdiğinizi güzel bir dille anlatabileceğiniz gibi, bu nokta da onu ilk gördüğünüz andan beri ona karşı neler hissettiğinizden de söz edebilirsiniz. 14 Şubat sevgililer günü hediyeleri arasından dilediğini seçebilirsiniz elbette ama kalbinizi ona ancak bu kadar güzel bir şekilde sunabileceğinizi de unutmamalısınız.

Sevgiliye hediye saat sevgililer arasında en büyük bağı kurabileceği gibi en popüler olan hediyeliklerden de. En altta isimleriniz ve size özel tarihin de yer alacağı bu saat formunda, ona olan berrak aşkınızı simgelenecek. Şık kutusu içinde kristal bir taşı anımsatacak olan bu camdan saat, üzerinde dantel efektleriyle en zarif desenleri barındırıyor. Kız arkadaşa hediye arıyorum diyen herkese buradan duyuruyoruz. Kız arkadaşınız bu saati gördüğünde size yeniden aşık olacak bilesiniz.

Hemen şimdi hediye dünyasının size açılan kapılarından çeri girin ve kendinizi Hediye Sepetinin kollarına bırakın. Bakın sizi nerelere götürecek…

 

Üzerinde isimlerinizin, sevgilinize özel bir mesajın ve aşkınızın tarihinin işlendiği saatli kalp ödülü en şık sevgililer günü hediyeniz olacak. Sevgilinize duygularınızı en net şekilde anlatacak bu hediye sizin ne kadar düşüneceli ve romantik olduğunuzu vurgulayacak.


Sevgilinize kalıcı ve anlamlı bir hediye seçeneği olan bu ödül ona olan sevginizi ölümsüz hale getirecek.

Kalp Masa Saati Sevgililer Günü Hediyesi'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Toplam alan ölçüleri 11.5 cm x 12.5 cm'dir.
Parlak akrilik malzemeden yapılmaktadır.
Metalik gömme saat içermektedir.
Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

Yorum Yaz

YAVUZ K.
Güvenilir firma
Hızlı kargo başarılı iş. Tebrik ediyorum.
28.07.2017
Serkan a.
Ürünümüzü aldık
Her şey çok iyiydi çok tşk eeerim
10.02.2017
Hüseyin S.
Hızlı gönderi için çok memnunum ama ürün kalitesi 10 üzerinden 9 alır. hayırlı işler.
13.07.2015