Anneler Günü Hediyesi Duvar Saati

Ürün Kodu : S-2732
44,90 TL

4 Saat 32 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

2017 yılının Mayıs ayının 2. Pazar günü, yani anneler günü için annenize ne alacağınızı planladınız mı? Cevabınız hayırsa, şimdiden düşünmeye başlayın deriz.

Ya da hiç kendinizi yormayın ve bu güzeller güzelinin ötesinde, anlamlı mı anlamlı bu hoş duvar saatini ona hediye edin deriz. Hadi, hemen şimdi anneye özel bu güzel tasarımlı saati oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bunun için öncelikle annenizle çektirdiğiniz ve en sevdiğiniz resminizi seçmeli ve özelleştir sayfasından gerekli noktaya yüklemelisiniz.

Gördüğünüz gibi bu saatin tam da ortasında harika şarabi pembe renkte kurdeleli hoş bir çerçeve bulunuyor. Şimdi de bu güzel çerçeveye ona söylemek istediğiniz mesajı girmelisiniz. İçinizden ne geçiyorsa, kalbiniz ne diyorsa aktarın annenize. Seni seviyorum, sen dünyanın en güzel ve en iyi annesisin, dünyanın en güzel annesine v.b. kısacası gönlünüzden ne geçiyorsa tam da bu noktaya, bu güzel çerçeveye yazdırabilirsiniz. Elbette ki adınızı da eklemeyi unutmamalısınız. Ve son boşluğa da dilediğiniz tarihi ekleyebilirsiniz.

Annenizi de geçin, bu güzel saati duvarda gören herkes buna bayılacak. Zira bu saat sadece bir saat gibi değil adeta harika bir aile tablosu olarak duvarlarınızda tüm güzelliğiyle duracak ve evlerinizi renklendirecektir. Hadi, siz de bu anneler gününde sıradanlığın çok ötesine level atlayın ve bu güzel aile tablosu niteliğindeki özel saati annenize hediye ederek ona yoğun bir duygu seli yaşatın. Anneler günü geldiğinde dilerseniz ona bu saati en güzel anneye şiir notlarıyla da aktarabilirsiniz. Yine anneye yaş günü hediyesi arıyorsanız dahi, bu anlamlı hediyelik duvar saatleri nden yararlanabilirsiniz.

Anneler gününde ne alacağınıza karar veremediniz mi? En değerli varlığımız annemize her zaman en özel hediyeyi almak isteriz. Ancak çoğu zaman ona layık bir hediye bulmakta zorlanırız. Kişiye özel hediyeler böyle bir durumda en büyük kurtarıcımız olur.


Siz de annenizle geçen en güzel zamanı size özel bir şekilde ölümsüzleştirmek istiyorsanız. Üzerinde en mutlu anınız olduğu güzel sözlerle süslenen bu saati ona gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi Duvar Saati'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 6 mm ahşap plaka üzerine baskı yapılır.
  • Ürün 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.