Anneler Günü Hediyesi Saatli Kalp Ödülü

Ürün Kodu : S-2884
54,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 23 Ekim Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Bu sene ki anneler gününde annenize vereceğiniz kalpli saat ödülü, onun için en güzel anneler günü hediyesi olabilir.

Bir anne için sadece bir öpücük, sımsıkı, kuvvetli bir sarılış ve bazen de yumuşacık sözler gönlünü almak için yeterlidir çoğu kez.

’Yavrum sizler iyi olun bana yeter’ der anneler her zaman. Evet, anneler için her zaman çocuklarının sağlığı, huzuru onlar için tek geçerli akçedir. Ama ya annelerin huzuru, sağlığı, mutluluğu… Onlar bu hayatta sadece ve sadece bizi düşünerek, geceleri üzerimizi örterek, sabah kahvaltımızı, akşam yemeğimizi hazırlayarak, üstümüzü - başımız tertipleyip - didinerek bizim için çabalasa da doymazlar.

Dünyada ilk anneler gününü kutlayan 9 Mayıs 1905 yılında Batı Virginia ‘da annesini kaybeden Anna Jarvis olmuştur. Anna Jarvis bu elim olayın 2 sene ardından her sene anneler gününü dostlarıyla kutlamaya başlar ( 1908 Andrews Metodis Pazar okulu) ve bir mektup kampanyası başlatarak bunu ülkeye ve dünyaya yayma çabasına girer.

Bizlerse annelerimiz henüz sağ iken ve başımızdayken onların kıymetini bilmeli ve fırsat buldukça da onların gönlünü almalıyız. İşte, ilk olarak 1908 yılında Anna Jarvis’in başını çektiği anneler günü kutlamaları sayesinde her Mayıs ayının 2. Pazar’ı da bunun için güzel bir fırsat. Üzerinde annenize hissettiğiniz derin sevgi ve minnettarlık duygularınızı en güzel şekilde yazdırabileceğiniz kalp formundaki bu gömme saat ise anneler gününde sizden ona gidebilecek en güzel hediye olacaktır. Bu saat gerek şekli, gerek tasarımı, üzerinde ki notu ve isme özel olması bakımından çok anlamlı ve şık bir hediyedir. Bu hediyeyi anlamlı anneler günü hediyesi olarak annenize verebilirsiniz hatta bu konuda dilerseniz en güzel anneler günü mesajı satırlarından yararlanabilirsiniz.

Dilerseniz anne için doğum günü hediyesi olarak da bu güzel saatten yararlanabilirsiniz.

Yılda sadece bir kez kutlanan ve mayıs ayını anlamlı kılan anneler gününde annenize alabileceğiniz anlamlı saatli ve üzerinde özel bir mesaj içeren kalp ödülü olacaktır. Anneye alınabilecek birçok hediye seçeneği olabilir ancak onlar için her zaman sizin bir sarılışın ve bir güzel sözünüz yetmektedir.


Onu mutlu eden güzel sözlerinizi her zaman okuyabileceği ödül onun en değer verdiği hediyesi olacak.

Anneler Günü Hediyesi Saatli Kalp Ödülü'nü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Toplam alan ölçüleri 11.5 cm x 12.5 cm'dir.
Parlak akrilik malzemeden yapılmaktadır.
Metalik gömme saat içermektedir.
Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

Yorum Yaz

Muhammed b.
.
Ürün Çok güzel hızlı bir şekilde elime ulaştı
14.05.2017
Ceyda N.
Tesekkurler
Urunler harika ama ozellikle anneler gununde teslim edilsin diye ekstra kargoyu sectim ve not da yazdim, neden iki gun once yollandigini anlayamadim.
12.05.2017
SEZİN İ.
Çok memnunun 2 ürün aldım ve memnun kaldım
Çok memnunun
10.05.2017
Fatih ş.
Super
Ürün ve paketleme çok guzel
06.05.2016
Mustafa Y.
Güzel
Ürün sipariş verdiğim gün hazırlanıp kargoya verildi ve kısa sürede teslimat yapıldı. Ürün çok şık ve güzel.
06.05.2016
RAHŞENDE E.
çok küçük bir ürün
Cam ve işlemesi güzel ama boyutu çok çok küçük ve saati çok basit
03.05.2016