Hayat Seninle Güzel Masa Saati

Ürün Kodu : S-2901
54,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Biricik aşkınız, hayatınızın anlamı olan kadına ‘hayat seninle güzel masa saati’ ni armağan etiğinizde, size bakışları bile değişecektir…

Hayat insanın bir sevdiği olmadığında oldukça kuru, çekilmez ve tatsız – tuzsuz geçebilecek olan bir serüvendir. Hayat onsuzken siyah beyazken, ona rastladığınızda renklenir adeta. Kuşlar artık bir başka öter, denizin - göğün mavisi göze bir başka göründüğü gibi, çimenin yeşili daha güzeldir ve hepsinin kokusu da daha farklıdır. Size aşk enerjisiyle dünyayı gerçek güzelliğiyle gösteren kadına minnet duygularınızla yüklü hislerinizi akıtmak istemez misiniz?

Evet dediğinizi duyar gibiyiz. O halde gelin, bu kalbiniz kadar şeffaf ve duru kalpten saati ona en şık formatında ve sevgi dolu mesajlarla armağan edin… Bayanlara alınacak hediyeler hediyelerden en ilgincini ve özelini arıyorsanız şayet, bu özel saat size bu konuda ışık tutacak.

14 Şubat sevgililer günü için tasarlanmış olan bu fevkalade güzel saat üzerinde iyi düşünmenizi öneririz. Üzerinde kalbinizin onun için attığını tasvir eden şık – mini saati bulunan bu şeffaf kalbi en güzel aşk dizeleri ve en romantik desenler süsleyecek. 11,5 x 12,5 cm ebatlarında akrilik malzemeden üretilmiş olan bu saat sevgilinizin başucunda durabileceği gibi, çalışma masasının üzerini de en dekoratif şekilde süsleyecektir. Özelleştirme sırasında yazılacak olan adlarınız, sizin belirlediğiniz tarih ve aşk mesajı saatin arkasından gravür şeklinde saate işleneceğinden asla çıkmayacak ve kaybolmayacaktır. Hediye tasarımı konusundan uzman bir ekipten yararlanarak tüm tasarımlarını bu platformda toplayan Hediye Sepeti, sizin için var gücüyle çalışmaya devam edecek…

Hayatınızdaki tek anlamın sevgiliniz olduğunu düşünüyorsanız bunu ona ifade edebilir onu daha mutlu edebilirsiniz. Seninle bir ömür geçirebilirim mesajı verecek bu şık ödül hem dekoratif görünümü hem de içerdiği anlam sebebiyle diğer hediyelerden çok daha özel olacak.


İsim yazılabilen bu saat aşkınızı size ve herkese anlatacak özel bir hatıra olacak.

Hayat Seninle Güzel Masa Saati'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Toplam alan ölçüleri 11.5 cm x 12.5 cm'dir.
Parlak akrilik malzemeden yapılmaktadır.
Metalik gömme saat içermektedir.
Ürün arka kısmında gravür edilmiştir, baskı değildir, asla çıkmaz.

Yorum Yaz

asiye g.
Fotoğraftakinin aynısı ve zamanında geldi
05.10.2016
Burak o.
Urun cok sik ve cama hayat vwemislercesine cok canli tesekkurler
19.02.2016
haşim g.
Siparişim inanılmaz derecede kısa sürede yerine ulaştı ve çok güzeldi. Teşekkürler bundan sonra burası vazgeçilmezim
12.02.2016
Murat Ö.
Üzerine istediğim metin ve isim yazılacak olmasına rağmen, siparişi verdikten yaklaşık 3-4 saat sonra kargoya verildi diye mesaj geldi. Bir hata var zannettim ama ertesi gün öğlen siparişim gayet güzel hazırlanmış ve paketlenmiş bir şekilde elime ulaşınca helal olsun dedim. Tek eksikleri fatura ile birlikte istememe rağmen faturayı göndermemiş olmaları. Sanırım o da 14 Şubat yoğunluğundan.
12.02.2016