Kişiye Özel Köstekli Saatler

 • İsme Özel Atatürk İmzalı Hediye Köstekli Saat
  İsme Özel Atatürk İmzalı Hediye Köstekli Saat
  6 kişiden ortalama 4.83 puan (6)
  199,90 TL
 • Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Hediye Köstekli Saat
  Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Hediye Köstekli Saat
  5 kişiden ortalama 4.8 puan (5)
  199,90 TL
 • Babalara Özel Not ve Tarih Yazılı Köstekli Saat
  Babalara Özel Not ve Tarih Yazılı Köstekli Saat
  14 kişiden ortalama 4.71 puan (14)
  199,90 TL
 • Vintage Tarz İsim ve Mesaj Yazılı Köstekli Saat
  Vintage Tarz İsim ve Mesaj Yazılı Köstekli Saat
  17 kişiden ortalama 4.94 puan (17)
  199,90 TL
 • Erkek Arkadaşa Hediye Harf ve Tarihli Köstekli Saat
  Erkek Arkadaşa Hediye Harf ve Tarihli Köstekli Saat
  12 kişiden ortalama 4.75 puan (12)
  199,90 TL
 • Hizmet Anısı Köstekli Saat
  Hizmet Anısı Köstekli Saat
  2 kişiden ortalama 5 puan (2)
  199,90 TL
 • Canım Babama Köstekli Saat
  Canım Babama Köstekli Saat
  13 kişiden ortalama 4.62 puan (13)
  199,90 TL
 • Sevgiliye Hediye İsimli Köstekli Saat
  Sevgiliye Hediye İsimli Köstekli Saat
  199,90 TL
 • Harf İşlemeli Hediye Köstekli Saat
  Harf İşlemeli Hediye Köstekli Saat
  7 kişiden ortalama 5 puan (7)
  199,90 TL
 • Dedenize Özel Hediye İsimli Köstekli Saat
  Dedenize Özel Hediye İsimli Köstekli Saat
  3 kişiden ortalama 4.67 puan (3)
  199,90 TL
 • Erkeğe Özel Prestijli Hediye Seti
  Erkeğe Özel Prestijli Hediye Seti
  1 kişiden ortalama 5 puan (1)
  349,90 TL

Kişiye Özel Hediyelik Köstekli Saat ile ilgili Editör Açıklamaları

Nostaljiden hoşlananlara etkileyici hediye seçenekleri sunan Hediye Sepeti, erkeklerin çok seveceği kişiye özel köstekli saatler ile karşınızda! Birlikte keyifli zaman geçirdiğiniz yakınlarınıza özel günlerde sunabileceğiniz köstekli saat hali hazırda anlamlı bir hediye iken kişiye özel hale getirilerek sevdikleriniz için etkileyici bir hediye seçeneği ortaya çıkıyor. Antikadan, nostaljiden hoşlanan ve bu tarz hediyeleri seven yakınlarınıza hediye edeceğiniz şık bir köstekli saat, uzun yıllar etkisini yitirmeyecek ve her zaman sizi anımsatacak anlamlı bir hatıra olacaktır.

Sevgilinize doğum gününde etkileyici bir hediye mi sunmak istiyorsunuz? Erkek arkadaşa ne hediye alınabilir diye düşünüyor, bir türlü istediğiniz özel hediye fikrine ulaşamıyor musunuz? Her erkeğin hoşuna gidebilecek etkileyici bir seçenek olarak kişiye özel köstekli saat, sevgilinizin doğum gününe renk katacak bir hediye olacaktır. Metal görünümlü, isim ve harf işlemeli şık köstekli saat antika severlerin gözdesi haline gelecek, en değerli hatıralar arasında yerini alacaktır.

Aksesuarlara önem veren sevgiliniz için son derece ince düşünülmüş bu özel hediye, asla unutulmayacak bir hatıra olacaktır. Severek kullanacağı ve saklayacağı köstekli saat kolye sevgilinizi büyüleyecek ve kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Eski zamanlarda erkekler için tercih edilen çok ince bir hediye olarak kabul edilen köstekli saatler, günümüzde de tarihe meraklı, nostaljiden hoşlanan beyefendileri etkileyecek bir tercih olacaktır.

Sizin için çok kıymetli olan, her zaman yanınızda ve destekçiniz olan babanız için de özel bir Babalar Günü hediyesi arayışınızı ona özel olarak hazırlatacağınız köstekli bir saat ile sonlandırabilirsiniz. Hayatınızın her anında varlığıyla kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan, sevgisiyle size güç veren ve hatalarınızla başarılarınızla hiçbir zaman sizin yanınızda olmaktan vazgeçmeyen babanıza, sizin için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan kıymetli babanıza verdiğiniz değeri bir nebze olsun ifade edebilmek adına kişiye özel hediyelik saatler etkileyici olacaktır. Köstekli saat modelleri arasından babanız için tercih edebileceğiniz Atatürk imzalı, isme özel bir saat onu çok mutlu edebilir. Dilerseniz babanız için küçük bir mesaj ekleyebileceğiniz köstekli saat modelini tercih ederek Babalar Günü, doğum günü gibi özel günlerde babanıza duygularınızı en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. İsme özel oluşu ve üzerinde sizden bir mesaj taşımasıyla babanız için en anlamlı hediye haline gelecek köstekli saat, severek kullanacağı bir eşya olarak en değerli hatıraları arasında yerini alacaktır.

Erkeğe hediye seçiminde zorluk yaşıyor, onlara aldığınız hediyelerin her zaman klişelerle sınırlı kalmasından şikayet ediyorsanız Hediye Sepeti sizleri oldukça farklı hediye seçenekleriyle buluşturuyor. En güzel köstekli saat markaları arasından, sevdikleriniz için isme özel olarak hazırlatabileceğiniz köstekli saatler ile her erkeği mutlu edebilecek ve etkileyebilecek türden bir hediye ortaya çıkarıyor. Arkadaşlarınızın doğum günü için tercih edebileceğiniz isme özel bir köstekli saat ile her zaman sizi hatırlatacak kalıcı bir hediye verebilir, ince düşünüldüğünü hissettiren bu anlamlı hediye ile arkadaşınızın özel gününe renk katabilirsiniz. Asker arkadaşlarınıza, komutanlarınıza görev sonunda bir hizmet anısı bırakmak istiyorsanız hizmet anısı teması ile tasarlanan isim ve rütbenin yazılı olduğu şık bir köstekli saat etkileyici bir tercih olacaktır. Sevdiklerinize özel olarak hazırlatabileceğiniz köstekli saatlerin en güzel yönü, kalıcı olmaları ve uzun yıllar geçse de etkilerini kaybetmemeleridir.

Sevdiklerinizin yıllar sonra bile gülümseyerek bakacağı ve sizi hatırlayacağı çok özel köstekli saatler Hediye Sepeti’nde sizlerle buluşuyor. Oldukça uygun köstekli saat fiyatları, Hediye Sepeti’nin farkını bir kez daha gözler önüne seriyor. Özel günlerinizde yanınızda, sevdiklerinizi mutlu etme amacınıza ortak Hediye Sepeti’nde yapmanız gereken dilediğiniz ürüne tıklayarak isme veya fotoğrafa özel olarak kişiselleştirmek ve sevdiklerinize sunmak…