Müzik Öğretmenine Nota Baskılı Duvar Saati

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
%11 indirim
69.9 TL
62.21 TL
Ürün Kodu : 12557

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır
  • Saat modeli 27 cm çapındadır.
  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.
  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.
  • Müzik Öğretmenine Nota Baskılı Duvar Saati özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Ruhun gıdası addedilen müzik, eşsiz bir sanat. Müziği öğrenmek de öğretmek de çok özel bir emek ve çaba istiyor. Peki size bu eşsiz sanatı tekniği ile öğretmek için çabalayan müzik öğretmeninize 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ne alacağınıza hala karar veremediniz mi? Yanıtınız “Henüz değil” ise Hediye Sepeti olarak size Müzik Öğretmenine Nota Baskılı Duvar Saatini öneriyoruz. Öğretmenlere özel tasarım duvar saat modelleri arasında yer alan bu ürün, notaların eşsiz ahengiyle hayat buluyor. Kişiye özel alanlarıyla da anlam kazanıyor. Müzik Öğretmenine Nota Baskılı Duvar Saati İngilizce öğretmeniniz için hem güzel bir hatıralık hem de ergonomik bir hediyelik olacak emin olabilirsiniz.

Ev aksesuar ürünleri arasında da öne çıkan Müzik Öğretmenine Nota Baskılı Duvar Saatini dilerseniz müzik öğretmeni bir yakınınız için de alabilirsiniz. Örneğin, müzik öğretmeni olan kızınız için Öğretmenler Günü’nde manevi değeri yüksek bir armağan olarak tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat avantajıyla bütçenizi zorlamadan alabileceğiniz ürününüz, yalnızca 1 adet kalem pil ile çalışmakta. 27 cm çapında olan saatte ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmakta.

Müzik Öğretmenine Nota Baskılı Duvar Saati için siparişinizi Hediye Sepeti üzerinden kolayca oluşturabilir, aynı gün ve ücretsiz kargo imkanımızdan faydalanabilirsiniz. Müzik öğretmeni yakınınıza hiç unutamayacağı bir hediye vermek istiyorsanız bu şık seti gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Keyifli alışverişler…